Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy lehet azt megoldani hoyg...

Hogy lehet azt megoldani hoyg halálos beteg legyek (nicnskedvemiskolábamenni)?

Figyelt kérdés
Ha valaki tud tippet adni modnja m,ár meg hogy lehet beteg lenni!!!segitsetek PLSPLS
2008. okt. 6. 19:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%

Addig örülj, míg nem vagy az!!!

Nézzél szét a korábbi kérdéseknél, ha feltétlenül lógni akarsz. A bátyám amúgy a sós kávéval próbálkozott sok-sok éve, lázas is lett, nekem csak hasmenést okozott. De nem csinálnám még 1x.

2008. okt. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%
Te nem vagy normális! Komolyan...ez már betegség...hogy lehet ilyeneket kérdezni, vagy kívánni?? Beszélgess már egyszer egy halálos beteggel, mindjárt megkedveled az iskolát is!
2008. okt. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Örülj, hogy nem vagy beteg... Ha nem akarsz iskolába menni, hát ne menj. Ha lány vagy akkor mondd a dokinak, hogy nagyon görcsölt a hasad ezért nem mentél iskolába. Ha fiú vagy akkoris elmehetsz a dokihoz, hogy nem érezted jól magad, nem mentél suliba, de adjon igazolást.
2008. okt. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
Tudod, legszívesebben tényleg adnék 1-2 jó tanácsot.....
2008. okt. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%

Miért nem használod azokat a trükköket amiket az általános iskola első négy osztályában használtál? Tudod, amikor mi megtanultunk helyesen írni. (Te meg nem)

Igencsak rádfér az az iskola.

2008. okt. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
32%

Igyál sósavat - tuti nem kell egy darabig suliba menned.

(MEG NE TEDD, CSAK VICC!!!!!!!!!!!!!)

2008. okt. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%

Nezd, nekem volt egy ismerosom, (teszem azt hozza orvos), aki imadott elni. Szoval, nem volt valami gyonyoru elete, mivel egy kiskori, roszul beadott injekcio miatt, egyik laba kisebb volt a masiktol. De nemerdekelte, mert elt, es ez volt a lenyeg. A csaladi korulmenyei se voltak a leggyonyorubbek, nem volt mindig tele a penztarcaja, de kenyeret tudott venni, es megvoltak az egeszseges gyerekei, es a felesege...es elt, es ez volt a legfontosabb. Egy ido utan, mivel orvos volt, rajott, hogy valami nem oke vele. Megmondta, hogy komoly baja van. Tudta. Mi nemakartunk neki hinni. Egy ido utan viszont bekovetkezett amit mondott. Rakos volt, es tudta, hogy meg fog halni. IMADOTT ELNI. Es tudta, hogy ennek par honapon belul vege lesz. Fel se tudta dolgozni, hogy mi lesz. Tudta, fokozatosan mik lesznek a tunetek...mindent tudott. Es ugy lett. Meghalt.

Tehat, gondolkozz el azon, hogy valami hulyeseg miatt, egy rosz dolgozat, egy szuloi oszeszidas jegyek, vagy barmi miatt, egy pasis dolog, akarmi legyen az, hidd el az eletet azt TE kapod. Az a TIED, es azzal mert meghalni akarsz, nem ersz el semmit, masoknak okozol vele gondot, te meg meg vegig se tudtad elvezni. Vannak akik barmit megtennenek azert, hogy elhessenek, te meg igy el akarnad dobni ?

De tudodmitmondok ? Vannak akik megijednek attol, hogy maskent is elhetnenek es attol, hogy a vilag megsem annyira szar. Vannak akik ugy hozzaszoknak a dolgokhoz, meg a rossz dolgkokhoz is, hogy nem mernek valtoztatni. Az ilyen emberek feladjak, es ha ok feladjak, mindenki veszit. Te melyik utat valasztanad ? Gondolkozz.

2008. okt. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Menj pszichiáterhez, és kérdezd meg tőle ezt - biztos beutal pár hónapra a kórházba (és akkor nem kell suliba menned)
2008. okt. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
azt hogyhalálos nem szó szerint értetem....cask beteg semmi több nem akarok meghalni élvezem az életem csak a suli...pff tutál káo és nicns kedved iskolába menni vagylegalábis a jövöhéten:DCsak azok irjanak akik hasznos tanácvsot tudnak adni..Ne azok akik patognmak hoyg van aki örül hoy él emrt én is örülök csak szimplán betegakarok lenni!és mindenki félre ír néha hát most én is félre irtam !!Bocs!!
2008. okt. 7. 19:41
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Priviben kérdezted elég bunkó módon (se köszönés, se semmi), de valahogy nem akar válaszolni neked a gépem. Hogy mi az az 1-2 jó tanács? Halálos beteg lehetsz pl. patkányméregtől, hypótól, szaladj neki fejjel a téglafalnak tiszta erőből, szaladj szembe a gyorsvonattal - adjak még tippeket?

De elég beteg vagy te így is, - bár sajnos nem halálos....

2008. okt. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!