Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha nem tudok...

Mit tegyek, ha nem tudok székletelni?

Figyelt kérdés
Az ilyen eddig csak egyszer fordult elő velem, és másnapra az is helyrejött.Most viszont már 4. napja így van. Egyszeruen nem tudom kinyomni,mert tul nagy és fáj és egy helyen megakad így nem jön ki teljesen.valami ami segíthetme?
2016. dec. 21. 19:26
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Ilyenkor márcsak a glicerinkúp segít.
2016. dec. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Glicerinkúp, vagy beöntés.

Többet a googlen tudsz meg székrekedés cím alatt.

2016. dec. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
Hát ez szar ügy. Nekem is volt ilyen régen. Én egy golyóstollból kiszedtem a betétet és azzal megpiszkáltam jó erősen. Persze óvatosan, de meglett az eredménye.
2016. dec. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Sanko Urfi válasza:
Probalj pajszert
2016. dec. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
Igyál ilyenkor forró kakaót, tejet, capuccinot.
2016. dec. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Gutalaksz vagy mi? Anyum nekem régen mindig olyat adott:) most már megteszi a kávé+cigi bár ez nem ajánlatos..
2016. dec. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ilyenkor, ha a végbélbe besül, hashajtók már nem segítenek. Legjobb a glicerinkúp, vagy tényleg a " kibányászás. "
2016. dec. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam a TEVA- 2g Glicerinkúpot, de így sem jó. Semmi inger, csak a kúp akar visszajönni. Körülbelül fél - 3/4-ed órája próbáltam. Ilyenkor mit kezdjek magammal?
2016. dec. 22. 21:19
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha nem jött ki a kúp, azóta biztos megkönnyebbültél.
2016. dec. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!