Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rendszeres szellentések és...

Rendszeres szellentések és rendszertelen wc-zések. Hogyan tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés
A gondom az lenne, hogy nagyon büdöseket fingok, és abból is sokat. Persze annó még vicces volt mikor haveroknak odaeresztettem hogy ezt aztan szívhatjátok, de amióta élettársam van, sajnálom őt, komolyan! Arra is gondoltam, hogy ez attól lehet, hogy olyan 3-4 naponta járok könnyíteni magamon.. Olvasgattam ezekről, tanácsolják a rostdús étkezést, ilyenek.. Na én két éve rendszeresen sportolok, napi 3L folyadékot megiszok, és rengeteg zabpelyhet eszek (nem a müzli, hanem a normál zabpehely az edzés miatt.) Esetleg bárkinek bármi ötlete?
2016. dec. 22. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos lehet,hogy ilyen az emésztésed (heti 3x-i székletürítés még normális). Sok embernek a reggeli kávé indítja be, de van olyan,akinek a langyos citromos víz segít éhgyomorra fogyasztva.
2016. dec. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem segített a reggeli kávé + cigi kombináció sem, most már mind a kettőről leszoktam. A reggeli langyosvizes dolgot ki fogom próbálni. Igen azt is olvastam hogy ez még természetes, de ezek a szagok már nem. Nem eszek össze-vissza, egészségesen táplálkozok.
2016. dec. 22. 22:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnos a szagok velejárói annak,hogy sok időt tölt a beleidben a lebomlott táplálék. :(
2016. dec. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezért szeretném mindennapossá tenni a dolgot, holmap neki is állok a langyos vízes kúrának! :)
2016. dec. 23. 00:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Laevolacot is érdemes lenne megpróbálnod. Naponta akár 3x 1 kanállal is meg lehet belőle enni/inni. Nem hashajtó,mint pl. a Guttalax,Stadalax. Nem alakul ki hozzászokás viszont rendezni tudja a székletürítést.
2016. dec. 23. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a borsmenta tea vált be ilyen gondokra.
2016. dec. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!