Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 161 cm vaok és 45 kg a testtöm...

161 cm vaok és 45 kg a testtömegindexem 17.4 ez már anorexia?

Figyelt kérdés
2008. okt. 7. 17:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
Ha nem tartod magad soványnak, és nem eszel eleget azért, hogy nehogy meghízz, akkor igen. Ha rendesen eszel, akkor nem feltétlenül.
2008. okt. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
ha nem fogyókúrázol, akkor nem.
2008. okt. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%

Body Mass Index 17,5 alatt.


Ez most találtam - tehát igen!!

Kérj segítséget szakembertől minél hamarabb!!!!!

Ez olyan probléma, amin mi ezen a fórumon nem sokat tudunk sajnos segíteni, de a doki igen!!!!

Gyógyulj meg mielőbb!

2008. okt. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%

pff nemtom miért kellett leértékelni...

az anorexia nem egyenlő a 17.5 alatti testtömegindexszel!!! ha normálisan eszik, akkor nem anorexiás, tökmindegy hogy mennyi a testtömegindexe.

2008. okt. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%

Én írtam a 17.5-öt, mert ezt olvastam most a neten.

De nem értékeltem le senki válaszát.

2008. okt. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
95%

Nem feltétlenül vagy anorexiás.Volt egy osztálytársam,aki hihetetlenül sovány,hiába eszi uzsonnára a hamburgert és a szendvicseket.Ilyen az anyagcseréje,és kész.


Ha nincsenek evési zavaraid,akkor nem vagy anorexiás.

2008. okt. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
1%

Itt van hülyék, ezt pontoztátok le. És más fórumokon is ezt írják. Felőlem 2 is lehet a BMI-je, én csak segíteni akartam.



[link]

2008. okt. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
96%
én nem tudom kit hülyézel te le... nekem pszihiháter állapította meg ezt a betegséget, úgyhogy tudom miről beszélek... azon az oldalon meg ott vannak a magatartásbeli tünetek is...
2008. okt. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
1%
Miért, szerinted véletlenül kérdezte meg? Ha rendesen enne, eszébe sem jutna, hogy anorexiás, max. annyi, hogy valami miatt nem tud hízni.
2008. okt. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
88%
Azon az oldalon fel van sorolva még pár tünet.Egy tünet még nem jelenti feltétlenül,hogy anorexiás vagy,pl.ha hullik a hajad,az mást is jelenthet.
2008. okt. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!