Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet e valamilyen következmén...

Lehet e valamilyen következménye? Többi lent!

Figyelt kérdés

Nos.. a helyzet kissé abszurd.


(Semmi öngyilkossági gondolat!)



Tramadol Actavis 50 mg kemény kapszulából vettem be 2 db ot, kb. 5 órája. Hatását nem éreztem (nehezen tudok elaludni pár napja, gerincproblémák miatt (porckorongleválás, ízületi gondok) ezért körülbelül 10-15 perce bevettem újabb 6 db ot, azaz 300 mg pluszba.


Elvégre nagy a súlyom, ami miatt néha mondják, hogy nagyobb mennyiséget kell szednem, bár erre ezt nem mondták.


Lehet e problémám tőle? A furcsa dolog, hogy a 2 után semmit sem éreztem, de amióta ezt a 6ot bevettem, azóta durván elkezdtem kómálni, álomba szenderülni. (Látászavar egyaránt jelentkezik.)



2016. dec. 29. 22:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Tramadolból napi 300 mg a javasolt maximum. Egyszerre nem célszerű bevenni. Máskor ne vegyél be egyszerre hatot, inkább reggel 2, délben 2, este 2.
2016. dec. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz én napi 800mg is bevettem már. Viszont drog rá fogsz szokni mint én
2017. febr. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!