Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mellkasi szúró fájdalom,...

Mellkasi szúró fájdalom, szívdobogás érzés, melegre tűszúrás érzés a bőrön?

Figyelt kérdés
Fél éve már mellkasomon főleg bal oldalon szúró fájdalmat érzek néha, emiatt már voltam a sürgősségin is EKG-t csináltak ami nem mutatott ki semmit, de nagyon ráparázok kértem már időpontot kardiológushoz. Néha amikor bele gondolok az egészbe hirtelen melegem lesz és ahogy melegem van a bőrömön általában nyakamon meg karjaimon tűszúrás szerű érzést érzek. Néha elaludni se tudok mert félek vagy nem tudom és ahogy elalszok egyből megébredek. Ez mi lehet? Pánikbetegség vagy Szervi gond? Egyébként amikor rákeresek valami betegség tüneteire általában utána megjelennek nálam is azok a tünetek. Össze vagyok zavarodva valaki írna valami használhatót? Átkutattam az egész internetet de mindenhol mást írnak.

2016. dec. 30. 23:44
 1/3 Kim Bo Mao ***** válasza:
Pánikbetegség. Mindenre ráparsz amit olvasol, hogy mi van ha az a betegséged van. Valószínűleg úgyvan ahogy az orvos mondta, és nincs szervi bajod, ettől függetlenül ezt a félelem dolgot/paranoia, hipohondria magadban le kéne győznöd/kezelned kellene, mert ez viszont hosszútávon (évek alatt) kialakíthat rossz szívműködést.
2016. dec. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm most megnyugtattál próbálom legyőzni de nem egyszerű de újévi fogadalomként megpróbálom mindenképpen
2016. dec. 30. 23:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Hipochondria. Semmi bajod. Túl sok szabadidőd van és/vagy bele akarod lovallni magad a betegségtudatba, hogy így csikarj ki figyelmet a környezetedtől. Normálisan dolgoznál, mellette kis nyelvtanulás, házimunka, netán heti kétszer önkénteskedés valahol, vagy átmenni a nagyikádhoz segíteni.. rögtön sem időd, sem energiád nem lenne hülyeségeken gondolkodni hosszasan, betegségekre rákeresni, figyelni magadat és "észrevenni" az éppen kikeresett betegség tüneteit, éjszaka alvás helyett vergődni... fáraszd ki magad, mindjárt jobban leszel.
2016. dec. 31. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!