Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pattanás vagy valami más?

Pattanás vagy valami más?

Figyelt kérdés

Én egy 14 éves fiú vagyok. Tegnap zuhanyzás után észre vettem hogy a himvessző eleje elött egy picivel van egy duzzanat. Piros volt és fájt is. Utána olvastam a neten és nagyon beparáztam mert nyirokcsomóról olvastam vagy daganatról...

Ma reggel mikor felkeltem elmentem megnézni..kisebb lett a duzzanat és már nem piros úgy de még mindig fáj. Igen egyszer szőrtelenítettem de az már nyáron volt. Azótta megnőtt a szörzetem de mivel még nem élek nemi életet úgy vagyok vele hogy nem vágom le. Szóval szörtüssző nem hiszem hogy lehet. Maga a duzzanat már nem piros hannem a tetején van egy kis pattanás szerűség és az piros. Eléggé kemény. Ehhez hasonló van a duzzanaton:


[link]


Akkor ez most egy pattanás ami még nincs megérve vagy súlyosabb a dolog?? A szüleimnek még nem mondtam el mert azért kicsit gáz ha az nem pattanás :/

Szerintetek mi lehet az? Megnyugodhatok és csak várjak mig megér vagy az nem az és mondjam el a szüleimnek??


2017. jan. 1. 15:31
 1/1 anonim válasza:
A szőrtüsző nem csak borotválás hatására alakulhat ki. Okozhatja a bőr irritációja vagy, ha beizzad az ember. Ezek kiválthatnak ilyen jellegű elváltozásokat.
2017. jan. 24. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!