Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Este folyamatosan kiszárad a...

Este folyamatosan kiszárad a szám, a gyomrom görcsbe lesz, mitől van ez?

Figyelt kérdés
A fogaim már menne tönkre, napi 3 fogmosás mellett is érthető okokból, a háziorvosom elküldött vércukor mérésre, teljesen rendben van, a gyomromat is vizsgálták már, az is. Napi 4-5 órákat tudok csak aludni, azt is megszakítva vagy 30x ivással. Nem tudom mit csináljak, nem bírom már sokáig...volt e valakinek hasonló baja, ha igen akkor hogy oldotta meg? köszönöm.
2010. máj. 3. 23:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet h. cukorbeteg vagy...
2010. máj. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

"vércukor mérésre, teljesen rendben van" :(

nem vagyok.

2010. máj. 4. 23:40
 3/4 anonim ***** válasza:

szia! nem szeretnélek elkeseríteni, de hallottam olyan, hogy a nem tudom melyik típusú cukorbetegségnél van egy lappangó időszak amikor teljesen normlis a vár cukor, majd hirtelen kiugrik.


lehet, hogy túl sok sót eszel? és ideges vagy? mennyit iszol naponta és hogyan táplálkozol? menj el dietetikushoz, vag yháziorvoshoz, kistarcsa dietetikai kpontot ajánlom.

2010. máj. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, akkor mérséklődne a görcs is nem? olyan pedig sose volt még.


sót azt minimálisan fogyasztók, inkább az idegeskedés...az sajnos nagyon megy. :( A táplálkozásommal nincs baj szerintem, csak húst nem eszem, de azonkívül mindent, inni is sokat szoktam, teát. :) Háziorvos mint mondtam egy hülye. a diabetikust viszont megpróbálhatom. köszönöm válaszod. :)

2010. máj. 6. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!