Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy ideje rászoktam a szappann...

Egy ideje rászoktam a szappannal hajmosásra. Van gond ezzel?

Figyelt kérdés

Valahogy úgy kezdődött, hogy nem volt pénzem nagyon. Aztán úgy éreztem, hogy ez igazából jó is. Mert korábban néha kisebesedett a fejbőröm, de azóta, amióta szappannal csinálom soha.


Mit gondoltok erről. Árt valamit a szappan? ha nem, miért használnak az emberek egyáltalán sampont?



2017. jan. 2. 12:24
 1/7 anonim válasza:
58%
Nem tudom amugy mit veszel észre milyen a hajad utána olyan mintha samponnal csináltad volna semmi vàltozás?Folyékony szappannal mosod?
2017. jan. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A szappan nagyon szárít, de ha neked jó, szerintem nem árt.
2017. jan. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kiváló házi gyártású szappanok léteznek. Sokkal többet tudnak, mint a kereskedelmik, vagy a samponok. Nézzd meg a neten.
2017. jan. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
Ő azt mondta, hogy nem volt pénze.Tehát nem hiszem, hogy drága kézműves szappant vásárolt volna.
2017. jan. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem folyékony és nem kézműves :D Hanem sima babaszappan mondjuk. Próbálok nem illatosítottat. Tök könnyen behabosodik a hajamon és kész. Mondjuk lehet hosszú hajjal nehezebb lenne. Nem veszek észre nagyon különbséget a samponhoz képest.


Tök kíváncsi lennék mit mond erről valami szakértő. Gondolom valami gondolat volt a sampon bevezetése előtt. Az is eszembe jutott, hogy a sampon vajon milyen régi találmány és lehet, hogy előtte mindenki szappannal mosott hajat?

2017. jan. 2. 15:35
 6/7 A kérdező kommentje:
De most már jobban állok kicsit, szóval egy kicsit jobb szappant, akár vehetnék azért. Arra gondoltam pl, hogy lehet valami keményebb anyagú lehet jobb lenne, ami nem olyan krémes. Nem tudom. Olyan öt-hat éve már tuti csinálom. Amikor ismerőseim megtudják van, aki elég furán néz :D
2017. jan. 2. 15:37
 7/7 anonim válasza:
Szegénykém együtt érzek veled nagyon áttudom érezni mások bajàt,tudd te ezzel semmivel se vagy kevesebb mint más.
2017. jan. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!