Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vannak itt bulimiás sorstársak...

Bulimic Royalty kérdése:

Vannak itt bulimiás sorstársakat, akik már jobban benne vannak ebben az életstílusban és szívesen üziznének?

Figyelt kérdés
Mondjuk mindennap megírhatnánk egymásnak,hogy aznap miket ettünk,hányszor hánytunk,hogyan éltük túl a napot,milyen napunk volt,támogathatn8nk egymást a terveinkben,meg ilyesmik.:)Valakik?

2017. jan. 2. 16:30
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
95%
Ez 1; nem egy életstílus. 2; ezt nem szabad támogatni.
2017. jan. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Értem.Akkor csak sorstársakat keresek üzizésre.
2017. jan. 2. 16:45
 3/29 anonim ***** válasza:
78%
Értem. Szerintem keress fel egy pszichológust, akár itt egy olyat, aki arra a pályára készül, mert tönkre teszed az életed meg is halhatsz. Ez nem játék, nem pletyi téma, kb. 11 éves szintjén vagy.
2017. jan. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:

Nekem egy barátnőm az volt (szerencsére csak volt). 13 évesen kezdte. Nem volt megelégedve az alakjával, mert így nem tetszett a kiszemeltjének. Mikor csúnyán visszautasította aznap kezdte hánytatni magát. Enni többet evett, de mindent ment is kihányni. Nekünk nem mondta el csak azt vettük észre, hogy egyre soványabb, és soványabb. Gyanakodtunk a lányokkal mivel azt is észrevettük, hogy miután eszik mindig kimegy mosdóba. Egyszer követtük és hallottuk, hogy mit csinál. Aznap beszéltünk vele. Elmondta mióta és miért csinálja. Sok hónap után elérte, hogy 167 centijéhez csupán 29 kg társuljon. Mindennap szédült, de elmondása szerint már fel se tűnt neki. A suliban többször is elájult, összeesett. Állóképessége teljesen elveszett. Eddig nagyon jó futó volt, utána már fél kör után is kifulladt teljesen. A fogai a sajtó teljesen sárgák lettek, kihullottak. Haja vékonyszálú lett, arca beesett. Nagyon csúnya lett az eddig szép barátbőmből. A szüleinek amint megtudtuk persze rögtön elmondtuk (még mielőtt ezek lettek volna vele, amikor először mondta "csak" 35 kg volt), de a pszichológus akkor már nem tudott hatásosan segíteni, pszichiáterhez kellett vinni mindennap. Végül sikerült felhagynia ezzel a "szokással", de most így 3 évvel később is csak 40 kg-os sikerült felhíznia magát (de azóta már 180 cm), és persze a fogait nem lehetett megmenteni. Az állóképessége se a régi, még koncentrálni se tud annyira.


Ne tégy ilyet soha, ne kerülj ilyen helyzetbe!!

2017. jan. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Sajtó helyett SAVTÓL.
2017. jan. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Én nem 11 éves szintjén vagyok,már bocsi,de 22 éves vagyok és 10 éves Miás és a Pro Mia életstílus lelkes kovetoje.:) <3 Tudom a bulimia egypár mellékhatásait,már Én is tapasztaltam elég sokat kozuluk magamon,de ennek ellenére,szeretek Mia lenni és csakis így érzem jól magam és csakis így vagyok boldog.:)
2017. jan. 2. 19:14
 7/29 A kérdező kommentje:
10 éve és már 12 éves korom óta is kicsit bulimiás voltam,de eleinte kb.10 éves koromtól 13 éves koromig csak hetente 2-3-szor hánytattam magam,17 éves koromtól naponta 3-4 szer hánytattam magam,20 éves koromtól jelenleg is naponta 6-9-szor hánytatom magam,bár nem mindig eszek olyan sokat akkor is taccsolok.:)A maximum hánytatásom egy nap kb.12 hánytatás volt,de ilyen csak 1-2-szer volt eddig.
2017. jan. 2. 19:25
 8/29 anonim ***** válasza:
92%
Attól még, hogy 22 vagy lehetsz egy 11 éves szintjén.
2017. jan. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
81%
És neked komoly kezelésre van szükséged, ha élvezed is...
2017. jan. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Ez az Én stílusom,meg mert Én inkább született Mia vagyok,mert szándékosan szerettem volna mindig is Mia lenni,mert nagyon irigyeltem őket,hogy ok Miaként bármit és bármennyit ehetnek,és amikor kihányják akkor nem híznak,hanem fogynak,és nagyon jó nekik és hihetetlenül gyönyörű extra vékonyan és szép boldogan élnek,az olyaan szuper jó.:)))))))))))) A barátnod volt súlya az én álomsúlyom majdnem.:) Amúgy a barátnodnek mennyi hónap utána sikerult lefogynia 167 cm-es magasságához 29 kg-ra?
2017. jan. 2. 19:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!