Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vannak itt bulimiás sorstársak...

Bulimic Royalty kérdése:

Vannak itt bulimiás sorstársakat, akik már jobban benne vannak ebben az életstílusban és szívesen üziznének?

Figyelt kérdés
Mondjuk mindennap megírhatnánk egymásnak,hogy aznap miket ettünk,hányszor hánytunk,hogyan éltük túl a napot,milyen napunk volt,támogathatn8nk egymást a terveinkben,meg ilyesmik.:)Valakik?

2017. jan. 2. 16:30
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Amúgy nemtudom,hogy az miért baj Neked,hogyha Én élvezem és így jól érzem magam? :) Én 169 cm magas vagyok és az álomsúlyom 28 kg,nagyon szeretném elérni.:):)
2017. jan. 2. 19:42
 12/29 A kérdező kommentje:
Remélem,hogy sikerülni fog.:)Mondjuk 42 kg-mhoz ahhoz még elég sokat kell majd taccsolnom.De amúgy szeretek és imádok konyhát,hűtőt,spájzot kienni,mindent összenni és taccsolni is.:)) Sokféle ennivalóknak és főleg az édességeknek tisztára jó ízük van visszafelé is,az olyan irtó jó.:))) Szerintetek sikerülhet elérnem az álomsúlyom? :) <3
2017. jan. 2. 19:51
 13/29 A kérdező kommentje:
Én szeretem és kedvelem Mia istennőt és hiszek benne.:) <3 &vagyis Mindörökké Mia.:) <3 Miért baj,hogy Mia barinőket keresek üzizésre és beszélgetésre?...
2017. jan. 2. 20:01
 14/29 anonim ***** válasza:
72%
Én nekem nincs bajom a vallásokkal. A vallásoknak a lényege hit valamiben, és ez csak akkor jó, ha nem hat negatívan rád. Nem tudom mennyi idő alatt érte le azt a súlyt, de én nem kívánok veled veszekedni. Ha ezt teszed egészségedre, ha meghalsz én úgy se ismertelek, nekem mindegy. Egy hülyével kevesebb.
2017. jan. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Értem.Én sem akarok veled veszekedni,csak elmondtam az Én meglátásom a dolgokról és a véleményem.:)És hogyha vigyázok magamra és óvatosan taccsolok azért.:) Bulimiában pl.mitől lehet meghalni?
2017. jan. 2. 20:27
 16/29 anonim ***** válasza:
Túl kevés tápanyagtól.
2017. jan. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Értem.Majd akkor igyekszem Mia közben is vigyázni magamra,amennyire sikerül.:) Vitaminokat szedek.:)
2017. jan. 2. 20:37
 18/29 A kérdező kommentje:
De mert tényleg jól jönne Nekem egy Mia üzizős barátnő.:)Egy kérés,Légyszi:),ismersz valakit a bulimiás és üziben beszélgethetnénk?
2017. jan. 2. 20:46
 19/29 A kérdező kommentje:
Azt hiszem,hogy ha nem tudsz eben Nekem segíteni,akkor kénytelen leszek magam találni.:)
2017. jan. 2. 21:16
 20/29 anonim ***** válasza:
Én szerencsére mostmár nem ismerek.
2017. jan. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!