Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak, nem akarok...

Mit csináljak, nem akarok ferde lenni?

Figyelt kérdés

Egy pár évvel ezelőtt beállt kicsit féloldalasra a mosolyom. Ami nem is lenne baj, mert nem rossz, csak azt vettem észre, hogy egy kicsit alapból is arra az oldalra húz az arcom. Szóval nem szimmetrikus. Azon az oldalon az orrom, szemöldököm, szám is jobban tudom mozgatni.

Mivel még fiatal vagyok, de már most észre vettem a változást egy igazolványképen (ferde lett az arcom), félek, hogy a fél oldalas mosolyomnak köszönhetően nég rosszabb lesz, és elkezd fél oldalra eltorzulni az arcom. Szerintetek hogyan szokhatbék le erről, vagy hogy húzhatnám kicsit vissza az egyensúlyt? L


2016. jún. 16. 00:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! Hát..ha nagyon látványos akkor doki. Ha jó fej akkor tovább küld, ha nem mondd neki h fájdalmat is érzel..

Jobbulást!

2016. jún. 16. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Olyan lehetsz mint egy savanyú grépfrút
2016. jún. 16. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló, de én a keresztharapásra fogom. De nem tudom.
2016. jún. 16. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A féloldalas arctorzulás agyi eredetű probléma. Az agy oxigénellátásával lehet javítani a helyzeten.
2016. jún. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szerintem a mimikámmal lehet a bibi. Az orromat is fel tudom bal oldalt húzni, meg mosolyogni is arra felé könnyebb. Nem tudom, pontosan mikor kezdtem el ezt a féloldalas mosolygást, de már bánom.

Lehet csak gyakorolni kellene a másiknoldalon is használni külön-külön az arc izmokat.

Ha mostantól megpróbálok szigorúan a másik oldalra mosolyogni, segíthet a dolgon?

Köszönöm a válaszokat!

2016. jún. 16. 12:48
 6/6 anonim ***** válasza:

Keresztcsont elmozdulása, gerincferdülés is lehet a dolog mögött, az valahogy áttevődik az arcra is, illetve amelyik oldalon el van mozdulva a keresztcsont, ott a mozgástartományok az egész testen, így az arcon is szűkebbek. Valószínűleg ha helyreraknák a keresztcsontod, az arcod is elkezdene visszaszimmetrizálódni. De lehet, hogy más a probléma oka. Ránézésre valószínűleg meg tudnám mondani.


(egy csontkovács)

2016. jún. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!