Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szórakozó helyeken erős...

Szórakozó helyeken erős italba nem szoktak keverni valami mást is?

Figyelt kérdés

tapasztalatom, utóbbi időben történt, hogy az erősitalok felhajtása után jön elő egy rosszul lét, vagy túlpörgés, s olyan állapotba kerül az ember mintha valami drogot vett volna be, vagyis már nincs semennyire se tudatába a dolgoknak. Visszahallottam már egy haveromtól is ezt miután voltunk valahol, mondta másnap hogy arra gondol hogy valamit tettek az italba.

Ez igaz lehet?

Vagy szimplán a sok alkohol hatására sok méreg anyag halmozódik fel a szervezetben és emiatt van? vagy az ital keverés miatt, hogy többféle italt is iszik az ember?

De mondom, nekem az a tapasztalatom utóbbi időben hogy voltam kint bulizni esténként, alapozás volt, volt amikor csak sima sörök mentek le, meg még a szórakozó helyen is, és általában mindig van egy kis feles pohár ami még rá megy, ami után már azt érezni hogy kiüt.. De van amikor erős itallal inditva az alapozást még nem a szórakozó helyen, aztán rá a sör, és szórakozóhelyen ha lemegy egy erősital azután előjön ez a túlpörgős állapot. Miért van?


2017. jan. 2. 19:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Előfordulhat.
2017. jan. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!