Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez már alkoholizmus? Kezdek...

Ez már alkoholizmus? Kezdek megrémülni!

Figyelt kérdés

26 éves vagyok, férfi.

Csak az aggaszt, hogy elkezdtem vörösbort inni kb két hete. Csak vörös, csak egri bikavég. Rettenetesen ízlik, és szilveszter estéjén hat üveggel ittam meg belőle, minden nap esténként elfogy egy üveg, de hihetetlenül élvezem.

Hiányzik ha nincs.



2017. jan. 2. 22:02
 1/8 A kérdező kommentje:
Ez elég rövid lett. Tehát hiányolom az ízét a számból. Nem is maga az ittas állapot tetszik, hanem az a tökéletes íze.
2017. jan. 2. 22:02
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

Igen ez az.

Meg hat üveg az íze miatt? :D Két üvegtől olyan részeg voltál, hogy mindegy volt mit iszol...

2017. jan. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
ez alkoholizmus és alkoholista lettél ez van ...
2017. jan. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az alkoholizmus kicsit relatív.


Ihatsz naponta 20 doboz sört (most csak kisarkítottam), vagy hetente 1 bort, az tök mindegy.


A lényeg, hogy mennyire vagy a rabja.


Én is szoktam sörözni (nő létemre, bár nem tudom, hogy miért írom ezt, de ÁLLÍTÓLAG ez világszenzáció), de nem érzem azt, hogy kell bármi áron.


Nálad még tök új lehet az egész.

Egy egri bikavér, az nem nagy szám, ha már borhoz folyamodsz, akkor igyál kevesebbet és jobbat. (a sörnél dettó ez van)


Az az alkoholizmus, amikor minden áron hozzá akarsz jutni az adagodhoz.

Ez lehet naponta többször, vagy napi sok adag, lehet naponta egy üveg bor, vagy bármi.


A lényeg, hogy nem tudsz tőle elszakadni semmiképp.


Mindent az alkohol elé helyezel, és úgy intézel mindent, hogy minél többször és minél hamarabb alkoholhoz juss.


Nekem van ilyen ismerősöm és nagyon idegesítő.

Amikor én felbontok egy dobozos sört, ő már a 3-at, inkább nem eszik, csak hogy több pénze legyen az italra, ha valahová együtt megyünk, akkor mindig én vezetek, csak hogy ő útközben is tudjon inni, stb.

2017. jan. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek akkor. A szilveszterről annyit hogy este hattól hajnali négyig ittam őket.
2017. jan. 2. 22:57
 6/8 Sunshinedoll ***** válasza:
Hat üveg? Meg minden nap egy? Eléggé problémás, igen.
2017. jan. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Két hét alatt senki nem lesz alkoholista
2017. jan. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vannak, akik már attól azok lesznek, hogy egyszer megkóstolják. Lásd pl a kérdezőt!
2017. febr. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!