Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van fing szagom? 16/f

Miért van fing szagom? 16/f

Figyelt kérdés
Valamiért mindig fing szagom lesz, de ha leveszem az alsónadrágot, és a nadrágot nem érzem ezt a szagot sem magamon. Naponta 2x zuhanyzok reggel és este, használok parfümöt, sprét, dezodort, de olyan mintha a szag "lentről" jönne. Ez 6.os koromban kezdődött és még azóta megvan, és már a kezdetektől fogva nagyon zavart. Mit tudnék tenni?

2017. jan. 4. 11:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet ha belefingassz a gatyadba megorzi a szagot
2017. jan. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És mit tudnék kipróbálni, hogy megállapítsam hogy tényleg ez a dolog áll-e fent?
2017. jan. 6. 19:10
 3/9 anonim válasza:
Ilyet én is tapasztaltam régebben, és egyszerűen nem tudtam rájönni, hogy honnan jön a fing szag. Olyan, mint amikor érzed a kakiszagod, és megnézed a cipőd talpát, és OTT VAN!A kaki! De ebben az esetben nem tudom. Én a székre gyanakodtam, amin ültem egész nap, hogy segg szaga lett. De igazából szerintem csak gyakrabban kell mosni/cserélni a nadrágot.
2017. jan. 13. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És neked elmúlt? Nagyon rossz hogy minden nap neten keresgélek hogy mitől lehet de semmit sem találok. Próbáltam már kevesebb húst enni, olyan is volt hogy egyáltalán nem ettem húst, próbáltam hintőport odalent az sem segített, akkor reggelente megmostam az alsó részemet az sem vált be, akkor jött az hogy zuhanyzok reggel az sem volt jó, és most ott tartok hogy reggel, este zuhanyzok van popsitörlőm hogy amikor érzem áttörlöm magam a wcbe, de ez sem segít. Nem tudom hogy mit tudnék csinálni még.
2017. jan. 25. 11:26
 5/9 anonim ***** válasza:
Itt csak egy megoldás van ami nagyon hatásos és az esetek 99.9999% ban beválik töröld ki a segged normálisan szarás után mert a kondensz csík szagát érzed a maradék 0.0001% ban meg rohadsz belülről
2017. febr. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Remèlem nem kamu, nem gondoltam hogy masnak is van ilyen erzese. En lany vagyok. Ugyanigy minden este es reggel zuhanyzok. Alaposan megmosom magam es utana nem megyek se pisilni se kakalni es az iskolaban erzem par ora utan alolrol nem konkretan kaki szag csak kicsit kellemetlen. Semmi betegsegem nincs pedig es nem tudom mitol van. Akkor is erzem ha frissen mosottak a ruhaim. Pl indulas elott veszem le a szaritorol
2017. febr. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kedves 5/6 nagyon kedves vagy hogy azt vetted le ebből a dologból hogy nem törlöm ki a seggem. De képzeld van amikor el sem megyek WCre!
2017. febr. 1. 17:35
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez sajnos bélműködési rendellenesség (nagy valószínűséggel) nálad is. Köze van a stresszhez és a túlérzékenységhez. Azért egy orvosi kivizsgálás nem ártana, ami kizárná a komolyabb megbetegedéseket, de nagy valószínűséggel a diagnózis IBS lenne. Tehát funkcionális bélbetegség. Röviden: a gázok tudtodon kívül, hangtalanul kis buborékok formájában távoznak hátul. Stressz esetén ez rosszabodik( alap szint mindig megmarad). Írok privit van pár gyógyszer azért, ami pozitív irányba tudja befolyásolni a dolgot! Kitartást!
2017. febr. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
" Rágd meg az ételt, rágd meg jól, hogy a pukid ne szóljon olyan nagyot"
2017. febr. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!