Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyit kellene fogynom: 37...

Mennyit kellene fogynom: 37 kg 156 cm?

Figyelt kérdés
2017. jan. 5. 20:57
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Utolso ez az oldal azert van, h feltegyel kerdeseket, szoval nem ertem a problemad 😂
2017. jan. 6. 22:03
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem az a bajom, h feltetted a kerdest, hanem hogy csak egyfele valaszt fogadsz el. De olyan valaszt nem kaptal, ezert puffogsz.
2017. jan. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok, ha mar itt tartunk, az is a problemam, hogy latatlanban ledagadtozol meg letudatlanozol mindenkit. De ez nem a kerdeshez tartozik.
2017. jan. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Kicsi szívem, ez az oldal azért van,hogy kérdéseket tegyél fel és válaszokat kapjál rá. Nem értem mi a probléma?! Ha nem tetszenek a válaszok,akkor ne kérdezz! Ennyire egyszerű.
2017. jan. 7. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Igen, de a valaszok alatt, nem kell le anorexiazni! +nem fogok meghizni 10 kilot, mert az mar rengeteg lenne a magassagomhoz, ha pedig rahallgatnak az ismeretlenre es meghiznak 10 kg-t, majd fogyokurazhatnak egesz eletembe.. jobb lenne? nem!
2017. jan. 7. 11:21
 16/16 anonim ***** válasza:
Mondom,hogy a fejedben kéne egy kis rendet tenni (bár úgy látom nem lehet), még 10 kiló plusszal is a vékony lányok közé tartoznál! Egyébként pedig gyakran az ismeretlenek mondanak igazat,mert aki ismer nem akar megbántani vele,hogy a szemedbe mondja. Ez nem csak itt és erre a témára igaz,hanem az élet más dolgaiban is.
2017. jan. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!