Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerencsém volt? Kaphattam...

Tozser Alex kérdése:

Szerencsém volt? Kaphattam volna alkoholmérgezést?

Figyelt kérdés

Másfél hete terveztünk egy kisebb összejövetelt a haveromnál, és vettünk egykis vodkát egy kisboltban.

2db 0,75l Royal Vodkat, én olyan 4decit ittam, és nagyon KO-n lettem.

Nemtudtuk hogy ennyire kiüt, régebben azthittem nagyon sokat kell inni hozzá. Aztán elkezdtük lehúzogatni mint a másnaposokban és nagyon gyorsan elfogyott..

Aztán a haverom elkezdett hányni sugárban, én halucináltam és nemtudtam járni a szédüléstől, volt felnőtt is és gondolkozott hogy hivjon e mentőt..

Első berúgás volt..

Az a kérdésem hogy kaphattam volna alkoholmérgezést?14/F

Am 2 napig voltam aztán rosszul


2017. jan. 6. 23:04
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
4 deci vodka... asszép öcsém...
2017. jan. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Ennyitől nem kaphatsz,de természetes, hogy így megàrtott.
2017. jan. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%

Úgy van, 14 évesen pont azt kell utánozni, amit az ilyen elb**ott filmekben elb**ott emberek csinálnak.

Igen, simán kaphattatok volna alkoholmérgezést, sugárban okádni és hallucinálni már bőven elég baj. 14 évesen... gratulálok... egy üveg vodka is sok lett volna kettőtöknek...

2017. jan. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Chopen válasza:
42%
Még edzened kell, a 4 deci kevéske.
2017. jan. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
Egy ismerősöm 15 évesen a detoxban kötött ki. Ketten ittak meg 2 üveg Fütyülőst. A másik srácot hálistennek nem kellett bevinni.
2017. jan. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ehhez csak gratulálni tudok, ha megisszátok a két üveget, akkor garantált detox, ha ennyire nem bírjátok (persze ez 14 évesen nem is cél...)

Ne haragudj, de nincs sok eszetek, ha elkezdtétek gyorsan lehúzni a vodkát, úgy hogy még soha nem ittatok, "azt hittem" alapon.

Remélem megtanultad a leckét., és örülj a piszok nagy szerencsédnek.

ui: A 0,75 l tömény engem is rendesen kiütne (bár detoxig azért talán nem) akkor is, ha teli gyomorra, egész este alatt egyenletesen elsosztva innám meg elegendő kísérővel, pedig én viszonylag jól bírom.

2017. jan. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincs is 0.75-ös Royal!
2017. jan. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

De volt a nonstopban.

A kicsi 0.5 a kozepes 0.75 a nagy 1l

Amugy ittam mar csakmeg berugasig nem, szval ezert hittem azt hogy tobbkell de ugylatszik vodkabol nemnehez

2017. jan. 7. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!