Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak a porc bár lőtt...

Mit csináljak a porc bár lőtt fülemmel?

Figyelt kérdés
Helo!Az a helyzet hogy egy hete kilőtték a fülem,két helyen.A cimpában kb már be is gyógyult,viszont a másik a porcban van,és nem mondanám gyulladásnak csak lüktet,de nem piros. És mivel van még egy mellette,feljebb annyira nem vagyok tudatlan az ügyben,csak azzal nem volt semmi gond.Valaki segítsen mivel kenjem vagy mit csináljak!
2017. jan. 10. 00:47
 1/5 anonim válasza:
Lövetni sose szabad porcot! Szétrobbanthatják a porcot és az nagyon sokáig fog fájni! De amúgy kamillás borogatást próbáld ki,hátha használ
2017. jan. 10. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom,sokan mondtekintették, de az előzőnél az ég világon semmi gond nem volt,pedig azt is lőtték.A borogatást kipróbálás, köszönöm :)
2017. jan. 10. 06:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is lőtték a porcba három helyen, de semmi bajuk. Sebfertőtlenítővel törölgesd gyakran pl. betadine, és érdemes körömvirág/sudo krémmel, vagy valamilyen hámosítóval kenni, nekem ezt tanácsolták, amikor lövettem, és nem volt panasz.
2017. jan. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Milyen fegyvert használtak?
2017. jan. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A humort, kedves előző
2017. jan. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!