Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kérem azokat akinek IBS...

Kérem azokat akinek IBS szindrómájuk van, írják meg, hogy milyen fájdalomcsillapítót szednek ha fáj valamijük és mit esznek? Nem vagyok vegetáriánus de nem sok húst eszem. Diétáznom kell? Csak komoly válaszokat várok!

Figyelt kérdés
2010. máj. 5. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia -Elöször is nem a diéta hanem a kiváltó ok felderitése lenne fontos -ugyanis mint a többi betegség ez is leki bajokból indul ki

most megy egy sorozat kinos betegségek gyógyszálloja zone reality du lesz ajánlom neked .

2010. máj. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi választ de az oka már 20 éve depresszió!!Pont ezért antidepresszánsokat kaptam. 3 évvel ezelőtt az orvoson elkezdte megváltoztatni a gyógyszereimet. 6!!! félét szedtem amikor gyomorvérzést kaptam és akkor állapították meg ezt a betegséget.Azóta orvost is váltottam és csak egyféle gyógyszert szedek de az IBS-m megmaradt, aminek mint írtam kellemetlen jelei vannak és nem igen tudnak segíteni. Ha valamim fáj akármit nem szedhetek be és a szakirodalom szerint diétáznom kell.Szóval teljesen tanácstalan vagyok!!!
2010. máj. 6. 08:40
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia a hagyományos orvostudomány szerint van az hogy gyógyithatatlan betegség - lásd a műsort amit ajánlottam -de az egyik tanáromat is ajánlanám neked

ha érdekel priviben megadom -de csak akkor ha tényleg gyógyulni akarsz és nem a tüneteidet csökkenteni arra a gyogyszerek megfelelnek ..

ugyanis ez is leki okok miatt alakul ki

2010. máj. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szia. Ürülök, hogy ennyire segíteni szeretnél!!Tényleg gyógyulni szeretnék nem csak kamuzni. Rettenetesen elegem van ebből sz állapotból ami még rátetéz az amúgy is ramaty idegeimre.Nagyon megköszönöm ha segítesz.Várom válaszodat.
2010. máj. 6. 13:01
 5/5 anonim ***** válasza:

Neked kéne irni- mert emilcimedre nem tudok küldeni semmit ugyanis te nem engedélyezted hogy privit küldjenek neked -és nem szeretném ha reklámnak tekintenék .

irj privit segitek megtalálni a megfelelő embereket akik segitenek majd neked .

2010. máj. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!