Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitévő legyek most ezügyben?

Mitévő legyek most ezügyben?

Figyelt kérdés
Mamám este rosszul lett lement 30 -ra a pulzusa és 10 es kálium volt a szervezetébe ami elvileg jóval meghaladja az elvártak , úgy történt az egész hogy mama rosszul volt és anya ottmaradt ott akarta éjszakázni mellette majd bejelentette mamámnak hogy nem képes igy aludni mert bármi baj lenne mama nem tudna szólni és elalduna , szóval kihvott 1 mentőt és amikor kijöttek megállapitották a helyzeteket amit feljebb irtam és hivták a rohammentőt és vitték befele az egész utat kibirta viszont amikor kivették a mentőből megállt a szíve hálistennek másodjára újjáélesztették , de kevés esély volt rá a 40% -os szive miatt , aztán most elvileg peacemakert helyeznek be neki külsőleg vagy belsőleg nem tudom , és nagyon félek mert nem szeretném hogy meghaljon de szeretnék racionálisan gondolkozni , és nem tudom mit várhatok elvileg most kihajtják belőle a káliumot és peacemakert helyeznek el , és nem tudom hogy mennyire reálisan nagy vagy épp kicsi a túlélési értéke valami jobb orvosnak készülő vagy éppen orvos ember elmondhatná nekem mert csak rágódok itt és remélem a jót de nem akarok puffanni.

2017. jan. 16. 23:54
 1/9 anonim válasza:
49%
Nézd,elcsépelt és közhelses de sajnos az élet része az elmúlás is...meg élte,h fel cseperedjen a gyermeke és az unokája tehát már nem fiatal...én mindig a leg rosszabbra készülök mert akkor csak pozitív csalódás érhet.Ha úgy látod,h anyud nincs a helyzetagaslatàn akkor segítsd,nyugtasd és a mamáddal is viselkedj természetesen...csak szeresd és bizakodjatok..kitartás!
2017. jan. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én bízom benne, hogy nem hal meg. vagy inkább úgy fogalmazok, hogy bízom, hogy a lehető legjobban fognak történni a dolgok. és ha meghal, akkor valószínű így volt a legjobb. Idős, biztos szép kort megért. Nem mondom, hogy hidd azt, hogy biztosan meghal, mert jó, ha reménykedik az ember. Csak készülj fel, hogy lehet, hogy hamarosan eltávozik. Ne gondolj rosszra, ő neki most érkezett el az ideje.
2017. jan. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
fél órával ezelelőtt beállt a halál
2017. jan. 17. 00:37
 4/9 anonim ***** válasza:
Részvétem. Jobbulást, biztos nehéz, de nagyon ne keseredj el emiatt. Remélem minél előbb túl leszel rajta.
2017. jan. 17. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az az egészben a legnehezebb hogy kiskölyök korom óta mellettünk élt mindennap átjárkáltam főzőcskéztem vele , beszélgettünk , és szeretett felvállalt mint unokája , és mikor drága édesanyámat felhivtam zokogva mondta hogy nem akart már ilyen későn zargatni ezzel és hogy gondoljak rá a legszebb időkben is , jelenleg úgy érzem még nem tudtam feldolgozni a tudatot és pár nap múlva esik le hogy bakker vége nincs többé , de tényleg köszönöm a kedvességed , nehéz lesz
2017. jan. 17. 00:55
 6/9 anonim válasza:
Részvétem
2017. jan. 17. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
8%
Ezt nem itt kell megkérdezni, mert akkor van orvos a közeletekbe. A gyakorin itt kötve hiszem, hogy bárki is szimultán eme pár sorból érdemben bármit mondhatnak. De majd jönnek az önkéntes orvosok is. De azért te se vagy semmi, hogy itt írkálsz ha kell, ha nem, szép eset vagy te is! On-line gyakorizol amikor a családtagodról van szó, 0-24ben.
2017. jan. 17. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
47%

Fogadd őszinte részvétem.

Adjon Az ÚR vigasztalást! Ő adhat valódi vigasztalást.


Tudnod kell, hogy a gyász nehéz és fájdalmas folyamat, de idővel enyhülni fog a fájdalom. De ez hónapokba is telhet.


Az nagyon fontos, hogy ne próbálj (gyógyszerekkel, stb...-vel) a fájdalom elől elmenekülni. Mert ezek pillanatnyilag esetleg enyhítik a fájdalmat, de hosszú távon csak elnyújtják.


Én mind a négy nagyszülőmet (közülük 3-at ismertem), Édesanyámat, és egy fiatalon elhunyt jóbarátomat temettem el eddig, ilyen tapasztalat alapján írom, amit írok.

2017. jan. 17. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérdezö: rossz és lesz rosszabb is, de ne fojsd magadba a fájdalmat. Beszélgessetek a mamádrol jo sokat, vidáman, mosolygosan, mert igy könnyebb feldolgozni.
2017. jan. 17. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!