Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Mit tegyek, hogy ne legyek...

Mit tegyek, hogy ne legyek rosszul a nagyszülős kiránduláson?

Figyelt kérdés
Holnap megyek egy hétre itthonról a nagyszüleimmel,tudni kell rólam,hogy nagyon gyomorgörcsös vagyok ha elmegyek itthonról akkor tör a rosszullét.Próbálom nyugtatni magam de nem nagyon megy nem szeretném elrontani a nagyszüleim kirándulását is a folytonos rosszul létemmel.Arra is gondoltam már,hogy inkább,hogy nem is megyek itthon maradok.Tudom,hogy kell egy kis kikapcsolódás, de ha elhagyom az otthonomat akkor rám tör a hasmenés hasfájás,hányinger és még sorolhatnám.Félek,hogy mikor ájulok el annyira rosszul leszek.Nem tudom mit csináljak megbántani nem akarom a nagyszüleimet de félek,hogy végig szenvedem az egész hetet.

2016. szept. 16. 20:52
 1/6 nenezzhulyenekkoztud válasza:
49%

Hat...figyelj. az egyik lehetoseg ah, hogy nem mész el, de azt azert nem akarod, nehogy megbantsd őket.

a másik lehetoseg, hogy elmész, es rosszul leszel, vagy tudomisén, de ezzel meg "elrontanad", ugyhogy ezt is ,,élvezhetjük".

Na most akkor. szted mi tudjuk ezt helyetted eldonteni, vagy jobb ha te gondolkodsz a saját fejeddel?

Nem lehurrogni akarlak, csak azt mondom, h nem tudunk neked ertelmes tanácsot adni ebben az ügyben.

de szóljatok ha nincs igazam**

2016. szept. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 nenezzhulyenekkoztud válasza:
élvezhetjük=elvethetjük*
2016. szept. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha előre hergeled magad a pánikbetegségeddel, akkor biztosan be fog minden következni.
2016. szept. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%

Ne idegesítsd magad, hanem szépen kérj gondolkodási időt, és döntsd el aznap, hogy csatlakozol-e, vagy sem.

Én nemcsak pánikbeteg, hanem több mentális betegséggel "megáldott" ember vagyok.

Sajnos a gyógyszerek nem váltak be, így a magam útját járom a gyógyulásban... most már szinte teljesen tünetmentes vagyok, ha pánikrohamokról van szó.

A trükk az, hogy akkor mész bárhová, amikor úgy érzed, hogy szeretnél is menni, kényszerből soha.

Persze támogató környezet kell hozzá, ha valaki megsértődik minden alkalommal, amikor azt mondod rosszul vagy, az -meglátásom szerint - nem törődik veled.

Sok barátba, és jó pár veszekedésbe került, de a férjem maximálisan támogatott, így cirka 2 nehéz év alatt legalább ebből felgyógyultam.

Most már csak havonta kb. egyszer leszek rosszul, ha valahova nagyon muszáj menni, egyébként simán kijárok bárhová.

Akkor viszont extrán kivagyok, pár megállót is több részletben bírok csak megtenni busszal, mert mindig le kell szállnom, nehogy kidobjam a taccsot, vagy ájuljak :(

2016. szept. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg magaddal, hogy minden rendben lesz, hiszen rokonok, jó helyen vagy, nem lesz semmi gond, és szívesen mész, már alig várod. Tudom nem ez van benne, írd le az érzéseidet egymás alá egy-egy szóban, nézd meg milyen negatívak. Ezekután mit vársz? Írd le mellé az ellentétjét, és azt mondogasd ne a rosszat.
2016. szept. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ordít, hogy beteg vagy és szakember segítsége kellene. De egy szóval sem írtad, hogy jársz valakihez ill. kezelnek. Miért nem?
2016. szept. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!