Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Véres széklet 1-hònapos...

Véres széklet 1-hònapos babánál mitől lehet? Sos

Figyelt kérdés
A kisbabàm észre vettem hogy véresset kakilt.Nem tiszta vért de itt ott kissé véres volt.Piros vér volt.Egésszen vilàgos szinű.Pròbàltuk neki a tehén tejet adni de mindig feleztünk vízzel.Néha volt hogy kicsit több tejet kapott hogy tàplàlòbb legyen neki.Mivel nekem màr nincs annyi tejem hogy elég legyen neki teljes mértékben.De nagyon megilyedtem mikor ezt meglàttam.
2017. jan. 18. 08:55
 1/7 anonim válasza:
40%

Szia!

Azonnal vidd el az orvoshoz!

A tehéntej adása meg szigorúan tilos! Ha kevés a tejed a doki majd ír fel tápszert. De szoptasd, amennyit csak bírod, mert még visszajöhet a tejed. Csak ne idegeskedj!

2017. jan. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Most ez vicc, vagyis remélem. Nem létezik, hogy valaki egy hónapos babának tehéntejet add.. Kb. 8 hónapos kortól szokták ajánlani. Plusz nem itt el kérdezni, szerda délelőtt van, minden orvosi rendelő nyitva van..
2017. jan. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
25%
NEM a tehéntejtől véres a széklete. Még ha ma divat is tiltani. De feltétlen vidd orvoshoz .
2017. jan. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Már elment a délelőtti busz, legközelebb csak este 5 kor lesz a faluba, lent borsodba.
2017. jan. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor hívd ki az ügyeletes orvost.
2017. jan. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mellbimbod nem veres?
2017. jan. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én Szerbiai vagyok.Itt nàllunk a faluba nincs sajnos àlland8 jeleggel dolgozó gyerekorvos.Àtbírjuk vinni a màsik vàrosba.Mivel a mellbimbòm miatt problémàs lenne a szoptatàs így nem szoptatok.Így az végett kizàrt hogy véres legyen.
2017. jan. 18. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!