Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » átmozgató edzésről 3 napos...

átmozgató edzésről 3 napos osztottra most?

Figyelt kérdés
Üdv mindenkinek. :) Azon agyalgatok magamban,hogy mivel kb 2 hónapja tolom az átmozgató edzést kisebb-nagyobb megszakításokkal,ezért úgy gondolom,hogy belefogok a következő két edzésen az A,illetve a B-nap 20 körüli ismétlésszámmal való lenyomására,kisebb súllyal persze, ezt követően elosztom az edzéseimet 3 napos : A,B,C edzésnapokra és úgy tolom tovább nagy súllyal. Vélemény?

2012. júl. 9. 17:39
 1/6 Sznofru ***** válasza:
Te érzed, hogy készen állsz-e már az osztott programra. Ha úgy érzed, hogy nem, akkor nyomjad a teljes testet még, vagy felsőtest alsótest bontásban. Ha meg igen, akkor hajrá :)
2012. júl. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a helyzet,hogy elég régóta kezdősködök,kb egy éve,de valahogy nem érzem úgy,hogy haladó lehetnék.Vagy talán viszolygok attól,hogy heti 1 edzés 1 izomra talán kevés lesz. De egy próbát megér :) De előbb még lenyomom a 2 magas ismétlésszámú edzést,mert az valahogy kimaradt eddig. :)
2012. júl. 9. 21:06
 3/6 Sznofru ***** válasza:
Én sok mindent kipróbáltam a cirka 10 év alatt és azt kell mondjam az osztott program hozta eddig a legnagyobb sikert.
2012. júl. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Érzem én,hogy az lesz a következő lépcső. :) Viszont ti mennyi idő után tértetek át az osztottra nulláról?


(Nem azért kérdem,hogy telibe másoljak,csak egy saccperkábé átlag miatt)

2012. júl. 9. 21:34
 5/6 Sznofru ***** válasza:

Sajnálatos módon amikor elkezdtem még nem volt netem, kb. az első edzésem után 1 hétig nem tudtam behajlítani a karom :) És bontottban kezdtem alapból, ahova jártam az edző ezt ajánlotta (sajnos).


Párszor kihagytam, akkor viszont teljes testes edzéssel szoktattam magam újra az edzéshez, de nem volt több 1,5 hónapnál, utána bontott, de nem vittem az elején túlzásba. Szép fokozatosan emeltem a súlyokon.

2012. júl. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen,én is azt tervezem,hogy nem kapkodom el,mert a hozzászoktatás és a fokozatosság nagyon fontos.Viszont kicsit soknak érzem ezt már időre,érzésre meg jó ez így. :) Hülye kettős helyzet ez most.
2012. júl. 9. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!