Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyógyszer mellékhatásként...

Gyógyszer mellékhatásként előjött izomfájdalom mivel csökkenthető és mikorra múlik el?

Figyelt kérdés
2017. jan. 21. 15:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát,fájdalom csillapítóval.És akkor múlik el mikor nem fogyasztod többé a gyógyszert.
2017. jan. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Mivel az első szemtől már elkezdtek fájni az izmaim, így természetesen a 2.-at már nem is fogom bevenni, ez idáig stimm.

Viszont lenne dolgom bőven, de alig tudok menni, mintha tegnap egész nap csak edzettem volna, annyira befeszült, főleg a combizmom. Ez érdekelne igazából, hogy vajon meddig tarthat? Órák, vagy akár napok is?

2017. jan. 21. 16:14
 3/11 anonim ***** válasza:
El ne áruld, miről is van szó, szombat este lévén majd játszunk kitalálósdit...
2017. jan. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Miből gondolod,hogy gyógyszer mellékhatása?
2017. jan. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem titok 3-aska :) nehogy álmatlanul forgolódj majd éjszaka :D

Komolyra fordítva, Ciprinol 500 mg-os. Reggel és délben kellene szedni 1-1 szemet. A reggeli 1-et bevettem, szűk 1 óra múlva úgy éreztem magam, mint aki megivott 10 kávét meg 5 energiaitalt + elkezdtek beállni az izmaim. Megittam egy fél liter vizet húzóra ijedtemben, gondolván az majdcsak hígítja és jobb lesz. Ez így is lett, viszont alig tudok menni még mindig, olyan merevek az izmaim.

2017. jan. 21. 18:59
 6/11 anonim ***** válasza:
Már a kórházban sem hívunk senkit hármaskának és én sem mondom azt senkire,hogy bunkócska!
2017. jan. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Hármaska sajnos megérdemli az elnevezést, mivel semmi értelme nem volt annak, ami annyira, de annyira izgatta. Ugyanis a kérdésem az általa oly nagyon hiányolt információ nélkül is simán megválaszolható annak, aki ehhez ért valamicskét. Hármaska teljesen nyilvánvalóan nem konyít hozzá semmit, mert akkor nem nyilvánult volna meg ilyen stílusban.


Ha esetleg értelmes ember is olvasná a kérdésemet, akkor várom válaszát.


Kedves unatkozó, kötözködni vágyó kommentelgetők, légyszives kíméljetek meg, mert ezek a nyomi válaszok így eddig se nem vittek előrébb (sem engem, sem azokat, akiket esetleg szintén érdekelne a téma), de még csak nem is szórakoztató, így abszolút felesleges.


Köszike! :)

2017. jan. 21. 23:06
 8/11 anonim ***** válasza:
Okostojás! Számtalan gyógyszer mellékhatási között le van írva az izomfájdalom, nézz utána,habár neked nem kell,mert mindent tudsz,ha ilyen stílusban beszélsz másról. Akkor viszont mi az fenéért kérdezel? A kérdésedre is tudni kéne a választ. Gondolom a tudásodnál sokkal nagyobb az egod. Na,ilyenektől mentsen meg az ég!
2017. jan. 22. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Szerintem pihengessél! Már rég rájöhettél volna magadtól is, hogy valószínű nem hozzád intézhettem a kérdést, ha csak okítassz itt, de érdemben nem tudsz hozzászólni.

Pont azért szerepel a kérdésemben, hogy mellékhatás, mivel utánaolvastam, hogy mellékhatás. A kérdésem nem az volt, hogy mellékhatás-e vagy hogy milyen gyógyszer mellékhatása. Ezen csak te pörögsz itt unalmadban. De nem magyarázom tovább, mert nem azért vagyok itt, hogy próbáljak világosságot gyújtani a fejedben, az úgyis esélytelennek tűnik.

Engem meg az ilyenektől mentsen meg az ég, mint te. De sok ilyen van, Istenem...

Te máshol is ezt csinálod? Befurakodsz és kötözködsz. Szánalmasan unalmas életed lehet. Minek vagy itt a kérdésemnél, minek írogatsz még mindig? Vasárnap reggel tényleg nem volt jobb dolgod? Csak sajnálni tudlak.

2017. jan. 22. 09:16
 10/11 anonim ***** válasza:
Kis intelligenciát szedhetnél magadra! Bár nehéz lesz,mert azzal születni kell,te pedig arról már régen lemadartál! Egyébként,jobb ha tudod,hogy ami a gyógyszerekhez csatoolt betegtájékoztatóban le van írva,annak a fele sem igaz. Ezért nem mindegy,hogy melyiken olvastad!
2017. jan. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!