Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ti mit csináltok, ha egy...

Ti mit csináltok, ha egy olyan helyen nagyon kell pisilnetek ahol nincs se wc se bokor semmi?

Figyelt kérdés

Normális válaszokat légyszi!

Nem erre gerjedet csak érdekel!

Kort és nemet is írjatok légyszíves! ;)



2017. jan. 22. 09:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Visszatartom, édesanyám kora gyermekkoromban megtanított a szobatisztasàgra, nagyon hasznos kis trükk. Nem mellesleg ugyanezért bokorba sem hugyozunk, nem nyerő, amikor vizelettől bűzlik minden, mert Maugli nem képes elmenni az első mosdóig.
2017. jan. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kedves első!

Teljesen igazad van!

De ha nagyon kell akkor nincs más választás!

Várom a további hozzászólásokat!

2017. jan. 22. 09:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Én tálaltam egy tök jó kis eszközt ami segítség lehet ilyen helyzetben is. Bár én leginkább nyilvános wc-ben szoktam használni, vagy szórakozó helyeken. A neve Intim Kála. Nézz utána a neten.
2017. jan. 23. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Örülök,hogy neked bevált! :)

Nekem nem!

2017. jan. 23. 07:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát, akkor lehet, hogy valamit rosszul csináltál. Nekem hatalmas segítséget jelent minden alkalommal. Legutóbb kórházban voltan pár napig.... no coment.. nem is tudom mihez kezdtem volna nélküle?
2017. jan. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!