Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Esélyes, hogy arcüreggyulladás...

Esélyes, hogy arcüreggyulladás miatt van hőemelkedésem?

Figyelt kérdés
Újévkor 38 fokos lázam volt, és elmentem orvoshoz, adott egy fájdalomcsillapítót, lement a lázam, kicsit jobban éreztem magam, mentem is iskolába 2 napot, és szombaton hőemelkedésem lett, 37.6 és kötőhártya gyulladásom is, visszamentem és adott szemcseppet, de a hőemelkedés nem múlt el, megint visszamentem pár nappal később és adott egy antibiotikumot, beszedtem, de a hőemelkedés azóta sem múlt el, kicsit javult, mert eleinte 37 alá nem ment le, most meg reggel és este már lemegy de napközben nem, és már 2 hete van hőemelkedésem, de nem magas, a legmagasabb érték 37.2 és az elmúlt 4-5 éjszaka nem kaptam levegőt, nem tulajdonítottam neki nagy dolgot mert napközben kaptam rendesen (hiba volt). Ma meg elkezdett kicsit fájni az arcom, 36.9-et mértem 5-kor , szóval a testhőmérsékletem miatt nem fáj, meg egyébként is inkább a fej szokott, meginfralámpáztam magam, és az egész arcomban éreztem a váladékot, le volt tapadva, holnap megyek orvoshoz, hogy kérjek beutalót röntgenre, szerintetek jó a sejtésem hogy az lehet? Mást nem nagyon tudok elképzelni mert más tünetem nincs, ezek meg összefüggenek szerintem.
2017. jan. 22. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem simán meg lehet. Így is van, Menj el orvoshoz, nehogy legyen szövődménye. Ismerősöm nem ment el, évekig arc és homlokureggyulladasbol visszamaradt magas vérnyomása, és állandó orr fojtása volt. Felírták neki 4 valami specko orr cseppet azóta jobban van. Jobbulást kívánok!
2017. jan. 23. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fülészetre menj, ott csinálnak arcüreg röntgent és kiderül, ha be van gyulladva, kapsz rá gyógyszert. Beutaló nem kell, így én kihagynám a háziorvost.
2017. jan. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2. Már voltam háziorvosnál, azt mondta hogy annyira kezdetleges hogy a röntgen ki se mutatná, magas lázzal járna a rendes arcüreggyulladás és az egész fejem nagyon fájna. Kaptam rá egy antibiotikumot meg egy receptre kapható orrsprayt.
2017. jan. 23. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!