Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hallott-e már valaki a Fungaxi...

Hallott-e már valaki a Fungaxim gombaölő kenőcsről? Szeretnék róla tapasztalatokat olvasni!

Figyelt kérdés
2017. jan. 24. 20:21
 1/7 bary79 ***** válasza:

Kamu f a s z ság

Mint a többi sz.r

2017. márc. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

lehet, hogy hamis, nem igazi terméket rendelte. Nekem nagyon bevált, sőt eddig egy krém sem hatott egyáltalán, de a Fungaxim nevű nagyon szép eredményt hozta.. Én a hivatalos forgalmazótól vettem, itt a link: hu.fungaxim.com

hát ha valakinek hasznos lesz!

2017. ápr. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Katalin Lajkó válasza:
Szeptemberben decemberben a körömgombámmal, miután a pedikűrösöm leszedte a körmömről a gél lakkot! Én Fungaxim kenőccsel kezdtem kezelni, úgy hogy első kezelés elött picit megreszeltem a körmöm felületét, aztán rákentem! Naponta kétszer használtam 2 hónapig. Mostanra teljesen lenőtt a gombás rész!
2017. ápr. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Jenifer59 válasza:
Nekünk is nagyon bevált a Fungaxim, anyámnak nagyon csúnya kőrmei voltáik, mind a 2 lábán, igaz, hogy 2 hónapig tartott a kezelés, de végül is eltüntette a problémát. A férjemnek tavaszkór megjelennek fura fehér foltok a hátán, "bőr gomba ", ezt viszont két hét alatt helyre tette a krém. Ajánlom! Tényleg jó szer!
2017. ápr. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
58%
Nekem használt a Fungaxim kenőcs. Februárban kezdtem el kenegetni vele a megreszelt körmöm meg a körömágyat. Már két héten belül látszott, hogy jó lesz a kenőcs, mert egészséges, szép, fényes, átlátszó köröm kezdett el nőni a körömágyból. Most április elején vágtam le az utolsó fertőzött gombás körömrészt. Mára már teljesen egészséges a nagy lábam ujján a köröm, pedig nagyon csúnya sárgás, rücskös volt. Nem volt kidobott pénz a két tubus , igaz akciósan egyszerre vettem meg, "próba cseresznye alapon", de megérte. Igaz minden nap reggel és este volt vele egy kis macera, mert be kellett masszírozni a körömágyba is, de az eredmény kárpótolt mindenért.
2017. ápr. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Az első válasz utániak kamu válaszok, az írás időpontjaiból látszik, hogy ugyanazon a napon egymás után sorozatban írta a megtévesztő válaszokat.
2017. aug. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor igaz vagy nem igaz?
2017. nov. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!