Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A körömeltávolítás mennyire...

A körömeltávolítás mennyire fáj? Műköröm és elcsúsztam beütöttem és felvált a gyűrűs ujjon a köröm félig.

Figyelt kérdés

Vérzik, bekötöttem (dobog és fàj).

Gondolom majd a dokinál leszedik (remélem van más megoldás!). Na az mennyire fáj? Leérzéstelenítik?


2017. jan. 25. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szedik le, ha nem fertőződik el. Menj mielőbb dokihoz, addig is vigyázz rá.
2017. jan. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Megérte a műköröm :D

Vagy leszedik, vagy megvárhatod míg leesik.

2017. jan. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Bocsi, kicsit félreértettem a kérdésedet... Azt hittem, a saját körmöd leszedésétől félsz :) Voltál már dokinál?

A műköröm leszedése nem olyan vészes, kérdés, hogy mennyi megy vele a saját körmöd felső rétegéből, illetve mennyire vékony a saját körmöd. Utána érzékenyebb lesz, lehet, hogy egy ideig jobb, ha be lesz kötve az ujjad.

1-es

2017. jan. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A saját körmömre gondoltam mert a művel együtt az is felvált, de már megoldottam. Köszönöm!
2017. jan. 31. 22:34
 5/5 anonim válasza:
Szerintem nem fogják leszedni mert nekem is volt ilyen és azt mondták hogy ha fáj akkor tegyek rá valami hideget és nem is esett le hanem ahogy nőtt az új körmöm úgy szépen helyrejött... Bár nekem nem volt műkörmöm
2017. dec. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!