Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rettentően fáj a derekam. Aki...

Rettentően fáj a derekam. Aki hasonló cipőben jár mit csinál annak érdekében, hogy elmúljon?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok de már most kezdődnek az időskori problémák. A hátam és a derekam nagyon fáj már olyan szinten hogy a sírás kerülget , pedig igen magas a fájdalom küszöböm . Ha csak a hátam fájna azt még elbírnám viselni de hogy a derekam is elkezdett már nem bírom. Alig bírok fordulni , nehezen kelek fel ha egyszer lefekszem. Az orvosom szerint sportolnom kellene ami igaz is de nagyon nincs ilyenre időm, mert a sulimból legtöbbször 16:40re érek haza 05:30kor kelek és ez miatt szinte egyből elalszom és 20 óra fele kelek fel. Már sokszor rászántam magam az edzésre ,mert amúgy is rám férne de akkor már annyira elfáradok , hogy a suliba is alig tudok felkelni. Ha gyakorlatokat végzek akkor nagyon keveset tudok csak mert rettentően fáj és egyszerűen nem bírom elviselni és hosszú időn keresztűl csinálni. Próbáltam már minden kenőcsöt de mindegyik csak addig hat még fel nem szívódik. Ti mit csináltok ilyen problémával ? (Elírásokért/hibákért bocsi de nem akarok most ezzel foglalkozni bár nem hiszem , hogy lesz benne hiba)

2017. jan. 25. 23:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy CT nem ártana! A fájdalom szerintem nem a sport hiányától van!
2017. jan. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Pedig a legjobb módszer ha terheled. Kapd fel a barátnődet napi 2* meglátod egy hét múlva nem fog fájni se a hátad se a derekad és az megvan 2* 1perc alatt. Persze egyenes háttal csináls ne görnyedve mert azzal csak ártasz.
2017. jan. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hallottál már csontkovácsról?
2017. jan. 26. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

1. ha 530-kor kelsz, miért nem alszol éjfélkor?

2. Leírhatnám, milyen gyakorlatokat kell csinálni, de ha a fájdalom se vesz rá ... tartós tejet ne vegyél :D

2017. jan. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kellene egy orthopédiai vizsgálat, lehet gerincferdülés, vagy egyéb gond a gerinceddel, ezekre gyógytorna a megoldás, ami speciálisan neked jó.
2017. jan. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
a gyógytornát azok hajtogatják, akknek gőzük sincs róla, és régebben a svédcseppel gyógyítottak mindent, mert a reklámban orvosokkal reklámozták ...
2017. jan. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A hát izmait erősíti a gyógytorna és az úszás is, ez sokszor elég a gerinc fájdalmaira.
2017. jan. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Járok gyógytesire mert elvileg csak hanyag tartásom van semmi más baja nincs a gerincemnek DE a gyogytesi tanarom szerint biztos hogy van mert nagyon merev a hatam. Gyakorlatokat azt csinaltam / csinalom neha amit gyogytesin csinalunk
2017. jan. 26. 08:52
 9/12 A kérdező kommentje:
Azert nem alszok ejfelkor mert nem birtam a rajdalomtol. Ha tudtam volna akkor biztos nem ilyenkor irom ki a kerdest!!
2017. jan. 26. 08:53
 10/12 A kérdező kommentje:
Van otthon ilyen derek szoritom vagy mi. Azzal eltudok aludni nagyhezen , egy ideig nagyon faj meg szorit de utanna jobb reggel leveszem meg eljovok suliba nem faj de igy masodik oraban mar elegge kezd nyilalni
2017. jan. 26. 08:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!