Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ebből lehet késöbb anorexia?...

Ebből lehet késöbb anorexia? Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok és kb.10 éves korom óta problémáim vannak azzal hogy elfogadjam magam.Nagyon önbizalomhianyos vagyok,egyszerűen nem tetszik amit a tükörben latok,néha már undorodok a testemtől...jelenleg 158 cm vagyok és két éve 47 kg.azóta nem híztam a mérleg szerint..bár ebben nem vagyok biztos. Par napja elkezdtem diétázni,ami tudom hogy ilyen korban nem szabad,de úgy éreztem muszaly,mert már nagyon elegem van a mindennapos sírasokból,amiatt mert nem fogadom el magam... Lassan már ott vagyok hogy depressziós vagyok emiatt...

Egész nap a szobamban ülök..nagyon sokat olvasok erről a témáról is. Nem veszek fel rövidnadrágot,vagy ilyeneket mert úgy érzem hogy takargatnom kell magam.

De viszont van amikor azt mondom hogy igen jól nézek ki de ez nagyon ritkán van.:(

Mostanában kezd ez a dolog elfajulni és egyre több problémát hoz magával és nem tudom mit tegyek..

Anyum aztmondta elvisz dilidokihoz,de már évek óta ezt mondja és azóta se történik semmi...mondjuk nem is mennék el :D

Mit tehetnék? :/


2017. jan. 28. 13:57
 1/4 A kérdező kommentje:
Dagatnak latom magam a tükörben annak ellenére hogy mások nem ezt mondják..:(
2017. jan. 28. 14:02
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem "dilidoki", hanem gyermekpszichiáter, és mindenképpen jó lenne egy látogatás, mert te nem leszel, hanem anorexiás vagy fejben, csak még nincs testi jele. Semmi szégyellnivaló nincs benne, viszont az anorexia egy nagyon súlyos állapot, és nem szabad, hogy ilyen fiatalon tönkrevágd magad lelkileg és testileg.
2017. jan. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ne utald magad! Menj el pszichologushoz neha neha, es torodj magaddal kicsit tobbet (korom, bor, haj) hogyha szepnek akarod erezni magad! Foglalkozz a barataiddal es a csaladoddal, es ha van tumlröd akkor latogas meg az ő oldalát: @rebekascrecovery Ő anorexias volt vagy valami hasonló, és most ,,naplót" vezet a gyogyulasarol. Kerdezz tole vagy birj ra ! Sok sikert! ❤
2017. jan. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat❤
2017. jan. 29. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!