Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Anorexia utan sulytartas? 15/l

Anorexia utan sulytartas? 15/l

Figyelt kérdés
168 cm vagyok es jelenleg hizokuran vagyok, a celom 50-55 kg lenne. Addig oke, hogy elerni egyszeru, mert csak enni kell, de a kerdesem az lenne, hogy a hizast majd, hogy lehet megallitani. Amikor elertem azt a sulyt, amin mar lesz menstruaciom, normalis lesz a testhömersekltem, pulzusom, stb. Magyaran egeszseges leszek. Akkor mar kevesebbet kivanok enni? Mert most konkretan zabalok.

2017. jan. 27. 17:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Zabálni azért ne nagyon zabálj, ezzel csak túlterheled a gyomrod!

Fokozatosan vidd be a szervezetedbe a plusz kalóriát, hogy elérd a célod! :)

Ha elérted, ugyanúgy, fokozatosan vegyél vissza az evésből! :)

Tartsd a súlyod, tornázz sokat! :)

2017. jan. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha eléred már nem fogsz annyit kívánni. Most azért foglalkozol ezzel ennyit mert még beteg vagy, ha elkezdesz hízni szépen elkezd a lelked is rendbe jönni:) Az embernek van egy normál tetsúllya mi beáll. Próbálj egyészségesen élni, és mindig halgass a testedre! Ha éhes vagy egyél nyugottan, egy idő után már természetes lesz. Én is épp gyógyulok. Én 42 kg voltam a 174 cm magasságomhoz. Az én célsúlyom 55. Járok melette pszichiáterhez is. Már sokkal kevesebbet foglalkozok vele mint régen. (Mármint azzal h mikor mit egyek) És már 48 kg vagyok.:)


17l

2017. jan. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Képzeld el, hogy nincs mérleg, nem tudhatod, hány kiló vagy, csak a tested jelzéseire kell figyelned. Próbálj aszerint enni, és akkor rendben leszel. Nem evészavaros embereknél is simán előfordul, hogy egyik nap jóval többet, egy másik nap meg jóval kevesebbet esznek, a hangsúly azon van, hogy ne görcsölj ezen. Ha ma 2500kcal esik jól, akkor egészségedre! Ha holnap csak 1500 akkor meg annyi.

Próbálj az arany középútra törekedni, minden értelemben!

2017. jan. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!