Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem tudtam elaludni egész...

Nem tudtam elaludni egész éjjel. Már három hete nem fogyasztok kávét, de tegnap ittam egyet. Lehet ennek ilyen brutál hatása, hogy meg sem rezzent a szemem egész éjjel?

Figyelt kérdés
Úgy határoztam hogy hétvégente fogok azért kávézni, hogy legalább ha megyek csavarogni azt bírjam szusszal, ne legyek hulla este 8-ra. Mert három évig napi 4-5 kávét ittam, most meg egyből letettem. Nincs elvonás, csak le vagy merülve nagyon.

2017. jan. 29. 09:33
 1/4 A kérdező kommentje:
17 éves fiú
2017. jan. 29. 09:33
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha este ittad, akkor lehet.
2017. jan. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én is ugyanezt érzékeltem magamon amit leírtál. Rendszeres kávézáskor alig érezhető hatása van a kávénak, de ha pl. heti csak 1 csészét iszol, az meg elrepít, pörögsz reggeltől estig vele.



Amúgy én is gond nélkül leteszem a kávét, nem is a függőség miatt iszom, pl. 1 hetet egyáltalán nem iszok semmit, nem is kívánom, csak tudom hogy napi 1 csésze különösebben nem káros, szeretem is a kávézást, akkor meg miért ne?

2017. jan. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Valószínüleg a szervezeted megszokta hogy ennyi kávét ittál, ezért nem tudsz aludni.
2017. dec. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!