Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem tudok aludni sem itthon...

Nem tudok aludni sem itthon sem az egyetemen. Fáradt vagyok és nappal pótolom be, mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok. Megszoktam, hogy mindig csendben alszom esetleg a tévére itthon, na meg a barátommal, ő nem horkol, mellette tudok aludni de nem sokat. Éjjel sokszor felébredek és nem tudok visszaaludni igy egész nap fáradt vagyok , van mikor délután elalszom bárhol.Emellett enni is fel szoktam kelni vagy hogy éhes vagyok ...koliban a többieket ez is zavarja.

Most kezdem egyetemen a második félévem és kicsit félek..első félévben minden éjjel szinte fent voltam, mert a szobatársaim horkolnak és nyitott ablaknál alszanak(a koli az ÁLLOMÁS mellett van). Eddig megoldottam, hogy átmentem a másik szobába, de mostantól foglalt lesz az az ágy is. Füldugó nem használ, fülhallgató sem. Este meg szoktam inni egy doboz sört mert az ellazit vagy sok citromfű teát de hát haszontalan. Idén nem alhatok előadások közben mert szigorúbb lesz. Mit tehetnék hogy ne legyek egy zombi??


2017. jan. 29. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Pl elmehetnél orvoshoz és pszichológushoz, akik kiderítenék és kezelnék az alvászavarod okát


Emellett rendszeres sport

2017. jan. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
stresszes vagyok nagyon, ezt elfelejtettem leirni és nagyon sokat agyalok...:S
2017. jan. 29. 17:49
 3/7 A kérdező kommentje:
sportolni jelenleg nincs időm, de régen 5 félét is sportoltam..
2017. jan. 29. 17:49
 4/7 anonim ***** válasza:
vannak ezek a stressz oldó színezők, nekem segít komolyan. napi 20 perc elalvás előtt és könnyebben alszom. emellett meditálhatsz is, az ellazít. Ha ez sem segít valeriana relaxot próbáld meg :)
2017. jan. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2017. jan. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
19 évesen nem igen szeretnék antidepresszánsokat szedni .:D meg függeni egy gyógyszertől
2017. jan. 29. 18:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Mozogj sokat, és ne legyél "élő halott" napközben talán elfáradsz és szépen el fogsz aludni
2017. jan. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!