Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Par oraja egy eleg felkavaro...

Par oraja egy eleg felkavaro dolgot olvastam ami felzaklatott, felidegesitett, felizgatott (nem szexualisan) es nagyon erosen elkezdett verni a szivem es nagyon elkezdtem levegoert kapkodni. Miert?

Figyelt kérdés

A bal labujjaim es mindket kezfejem egy resze elkezdett zsibbadni es nehany ujjam is.

Nem lettem igazabol rosszul,nem hanytam,az egesz bal karom nem zsibbadt,de mikozben olvastam mar elindult ez az erzes.

Ahogy lenyugottam minden ilyen elmult, es utana se ,azota se vagyok rosszul. Voltam 2honapjan kardiologian es aztmondtak minden rendben (ekg , ultrahang).

De mikor ezeket ereztem amiket fenntebb leirtam,nagyon megijedtem. Mitol lehetett ez?



2017. jan. 31. 19:39
 1/3 anonim válasza:
Pánikroham
2017. jan. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Letezne,h panikrohamot eltem at?

Persze elhiszem,csak annyira idegem ez szamomra.

Ennek lehet kovetkezmenye?

2017. jan. 31. 20:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Nemhogy létezik,hanem pontosan az. És nem lesz következménye,nyugodj meg! Akkor kell vele orvoshoz menni,ha többször fordul elő ilyen.
2017. jan. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!