Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Tegnap este felidegesitett a...

Hegix kérdése:

Tegnap este felidegesitett a baratom, ordibalt velem lokdosott es aztan ki esett minden elvesztettem az eszmeletem. Aztmondta hogy barmit csinalt nem reagaltam. Mi lehet a bqj?

Figyelt kérdés
Ja es mikor felkeltem nagyon szurtva szivem...es hanyingerem volt
2014. okt. 1. 16:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Orvoshoz- Én csak annyit-zavard el a francba. Ez nem barát... Brrr
2014. okt. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
S amikor jobban lettél nem hívtatok, vagy amikor nem reagáltál ő azonnal dokit? Ajjaj... Am most is azt kellene tenned, neki elmesélni az esetet, h nem e maradt valami, meg jobb eztán vigyázni. Hány éves vagy? Ha nem kamu, akkor infarktus gyanu. A barát az haver vagy a pasid? Ha a pasid azt dobd ki.
2014. okt. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
16 eves lany vagyok es a pasim.Infarktuuus gyanuu???:o
2014. okt. 1. 16:30
 4/9 HUN_Sector ***** válasza:
100%
Bizony, ez nem játék. Az eszméletvesztésre oda kell figyelni, ráadásul a tüneteid sem jelentenek semmi jót. Nyomás kivizsgálásra
2014. okt. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha 16 vagy akkor a szüleidnek is mondd el. Kivizsgálás kell, hogy később ne legyen komolyabb baj. Ez nem játék. Feltétlen orvos!
2014. okt. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Epilepsziás rohamod is lehetett.

Az, hogy szúrt a szíved és hányingered volt: epilepsziások a roham alatt begörcsölnek és ez miatt erős izomfájdalom érezhető a rohamok után.

2014. okt. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Igen, feltetlenul menj orvoshoz! Kb. mennyi ido esett ki?
2014. okt. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy mikor meglökött beverted a fejed , és elvesztetetted az eszméleted? ha hasra estél, rá a tüdődre, akkor azért is szúrhat
2014. okt. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mi lehet a baj? Az, hogy ilyen fiúd van!

Ezt a viselkedését számtalanszor fogja produkálni, ne reménykedj, hogy megváltozik. Sőt, egyre durvább lesz. Most lökdös, aztán majd ver is. Tönkremész mellette. Ez nagyon komoly ügy. Szabadulj meg tőle, amíg igazán komoly bajt nem okoz. Bár lehet, ez az eset is az volt már.

Hogyan lehet ránézni valakire, aki ordibál veled és lökdös, míg eszméletedet nem veszíted? Ehhez nincs joga! Küldd el, amíg nem késő, mert csak rosszabb lesz minden!

2014. okt. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!