Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Felnőttkorban hogy derítik ki...

Felnőttkorban hogy derítik ki valakiről, hogy Aspengers vagy autista?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk rendezett házasságban él. Szóval, az ilyen általában hogy derül ki?

Olvastam pár cikket a témában, de abból nem tudtam meg sokat, csak annyit, hogy nehezen boldogul közösségben, de ez nem támpont, mert én is utálom az embereket (a közösséget), mégsem gondolom, hogy ilyesfajta problémám lenne.


2017. febr. 2. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Feldobnak egy érmét kb...
2017. febr. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%

Több fokozatú a felderítés. Van több teszt is. Aztán a családtagokat is érdemes kikérdezni, ők milyennek látnak. A nehezen boldogul a közösségben az csak egy a sok támpont közül.

[link]

2017. febr. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hogy általában hogy, azt nem tudom, csak azt, hogy nálam hogy derült ki. Nekem váratlan helyzetekben, krízishelyzetekben vagy túltelített környezetben sírógörcseim, pánikrohamaim voltak/vannak. Nem annyira gyakori, hogy idáig fajul a dolog, de elég kellemetlen. Kb. 18 éves koromtól sokáig kezeltek pánikbetegséggel, de szakemberhez sose küldtek, a háziorvos írt fel mindig mindenféle nyugtatót meg egyebeket, amik nem segítettek. Egyszer túl sok minden összejött, magánélet, munkahely, lakhatás és minden szempontból, és akkor volt egy durvább dühkitörésem. Egy kórházban dolgozó ismerősöm vetette fel, hogy lehet autizmus. Akkor elmentem másik háziorvoshoz, aki szintén szóba hozta az autizmust, és addig erősködtem, hogy végül eljutottam egy szakemberhez is, aki ugyanezt mondta.
2017. febr. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!