Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mások is jártak már így?

Mások is jártak már így?

Figyelt kérdés
Ha nem valami konkrét bajjal jelentkezek be orvoshoz, hanem csak simán egy ellenőrző vizsgálatra megyek úgy érzem, lekezelően, felületesen vizsgálnak meg. (gondolok itt fogászat, szemészet, bőrgyógyászat..). Miért csak plakáton hirdetik a megelőzést?
2017. febr. 3. 08:09
 1/2 anonim válasza:
Nem vagy egyedül ezzel! Ha nem magánrendelésre, vagy beutalóval mész ellenőrzés céljából valahova csúnyán néznek rád. Végig azt éreztették velem, hogy ha nincs semmi bajom mi a f...szér mentem oda.
2017. febr. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A napokban bejelentkeztem reumatológiára (volt beutalóm, bár azt is húzós szájjal adták) és nem igazán akarta elhinni szerintem a kartonozóban a hölgy, hogy ilyen fiatalon ilyen rendelésre mennék.
2017. febr. 7. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!