Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Párom van akit nem szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom van akit nem szeretnék megcsalni soha, de nagyon tetszik és érdekel más valaki. Jártak már így mások is? Milyen tapasztalatotok van hasonló esetben?

Figyelt kérdés
2015. okt. 8. 14:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
37%

Ha más tetszik és érdekel akkor minek akarsz a jelenlegi pároddal együtt lenni?????

Szakits vele és próbálkozz a másiknál.....

2015. okt. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
34%
Akkor nem szereted elegge
2015. okt. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Jártam így. Nem kell azért rögtön mindent eldobni. Nálam úgy alakult, hogy nem csináltam semmit, és idővel megszűnt a rajongásom a másikért. Ilyenkor persze sokmindent végiggondol az ember, ami jó.
2015. okt. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%

Azóta, hogy a párommal együtt vagyok, biztosnak érzem, hogy vele akarok maradni, és senki mással. Megcsalni nem csaltam meg egyik korábbi partneremet sem, de az előfordult, hogy felfigyeltem valakire és az érzelmekben felkavart valamit egy harmadik. Épp ezért, mert ismerem magam, tudom, hogy ilyen alkat vagyok, hogy könnyen beleképzelek többet egy-egy ismeretségbe, mióta együtt vagyunk, nagyon szigorú határokat tartok. Nem tudom pontosan megfogalmazni, hogyan, miben nyilvánul ez meg, de egyszerűen nem engedek férfiakat olyan közelségbe, hogy felmerüljön a lehetőség vagy érzelmi kötődés kezdődjön. Vannak kollégáim, akikkel nagyon jóban vagyok, közös ebéd, kellemes benti légkör, bizalom, de a legszigorúbb tabu bármi, ami munkahelyen kívüli kapcsolatot is eredményezne.


Szóval nem szabad addig eljutni, hogy érdekelni kezdjen bárki pasiként.


Ha már eljutottál ide, akkor gyors visszavonuló, finoman kibújni a találkozások alól, kicsit szigorúbbnak, kevésbé mosolygósnak lenni. Nem bunkóságig elmenve persze, de határozottan.

2015. okt. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%

Egyszer éltem át hasonlót. Pár hónapig gyakran járt a fejemben egy csoporttársam, aki külsőre is tetszett, és nagyon jól kijöttünk (sokat beszélgettünk, ő is mindig kereste a társaságom), a párom mellett ő volt a második olyan ellenkező nemű személy, akinek a társaságában fesztelenül és jól éreztem magam mindig.

Ha nem lettem volna kapcsolatban, talán több is lehetett volna, nem tudom. Volt valami végig a levegőben, de én őszintén szerettem és szeretem most is a páromat, úgyhogy a vonzalmamat is megtartottam magamnak, a másik sráccal abszolút csak haveri kapcsolatban voltunk, nem flörtöltem vagy ilyesmi.

A páromnak utólag beszéltem csak róla, mi ebből nem csináltunk nagy ügyet, bízunk egymásban, enélkül nem működhet egy kapcsolat sem.

2015. okt. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
62%

Nekem csak akkor tetszett meg más, miközben volt párom, amikor nem voltam szerelmes.

Egyszerűen nem vagy szerelmes a párodba. Ha az lennél, max barátként tudnál egy másik férfira tekinteni, nem férfiként. Nekem ez a tapasztalatom.

2015. okt. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem sem vagy szerelmes a parodba.Velem is hasonlo a helyzet, azzal a kulonbseggel, hogy en mar regota ferjnel vagyok.

Mi sem vagyunk mar szerelmesek egymasba, es nagyon vonzodok egy masik ferfihoz.Ha megkapnam azt a figyelmet es torodest a ferjemtol amit regebben kaptam nyilvan nem keltette volna fel az erdeklodesemet masik ferfi.

En egyertelmuen erre a figyelemre es torodesre vagyok, amit jelenleg mastol kapok.Nem csaltam meg a ferjemet, egy artatlan flortrol van szo, viszont ez a ferfi egyertelmuen csak az en dontesemre var.Nagyon nehez helyzet, mert bar nem szeretnem megcsalni a ferjemet, ugy erzem hogy a vonzalom kezd szerelemme alakulni es nem tudom ezt meddig sikerul elnyomni.

2015. okt. 11. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
55%
Az ember nem monogám és nem magántulajdon... Most jöhet a nullára pontozás...
2015. okt. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

8-as

Teljesen igazad van.Csak akkor ne akarjon párkapcsolatot.....

2015. okt. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%
9-es ismerek olyan párt akik tiszta szívükből szeretik egymást, mégis szexelnek más férfiakkal, nőkkel és párokkal együtt. Igaz ez ritka, de szerintem ők élnek jól, nincs féltékenység, megcsalás, de mégis színes az életük. Csak ilyen modernül kevesen élnek, inkább megy a kavarás a másik háta mögött...
2015. okt. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!