Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni - ég a bőröm...

Mit lehet tenni - ég a bőröm (részletek lent)?

Figyelt kérdés

Teljes bőröm az egész testemen ég, csíp, szúr. Olyan, mint amikor elvágom az ujjam és tűt szúrok bele, majd belenyúlok a citromlébe.


A lábujjamon és a karomon a legerősebb, meg a számon.


Fogalmam sincs mi ez. Nagyon rossz. Főleg, ha valaki hozzámér, még erősebb.



2017. febr. 5. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem vettél be valamilyen gyógyszert?
2017. febr. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Bőr irritációja!Bőrgyógyászati rendelésre menj el.
2017. febr. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez allergia. NEM SZEDTÉL VALAMILYEN GYÓGYSZERT????
2017. febr. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket.


Nem vettem be gyógyszert.

Nincs külső jele a bőrön semminek.


Köszi, hogy aggódsz, de ez már túlzás. Annyira rosszul voltam, hogy este már inkább kikapcsoltam a gépem, reggel ébredés után egyből elmentem dokihoz, annyira fájt minden. Most értem haza. Ezért nem válaszoltam. - Remélem ez elég asszertív válasz az passzív-agresszív kérdésedre.


Orvos ránézésre kizárta a bőrbetegsége, pedig én is azt hittem. Azt mondta, ez stressz és kimerültség okozta ideggyulladás. Ezért érzem, hogy minden bőrfelületi idegvégződésem ég. Tekintve a stresszes melót és a gazdasági helyzetem felborulását - ez még logikusan következik.


Úgy néz ki kikészültem idegileg :S


Vérvételen voltam és kaptam egy nagyobb adag B vitamint. Úgyhogy ma relax lesz estig, holnap meg meglesz a lelet, indul a második kör a dokinál.

2017. febr. 6. 15:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnálom, könnyű lenne azt mondani,hogy ne stresszelj,de sokszor nehéz félretenni a gondokat. Azt nem mondta az orvos,hogy szedjél magnéziumot?
2017. febr. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Magnézium és B1-6-12 vitamin együtt.


Ami a vicces, hogy ez az érzés már több, mint egy éve megvan. Csak eddig elviselhető volt és nem törődtem vele.

Ha legalább drogoznék, vagy dohányoznék, vagy alkoholista lennék, megérteném, hogy feladja a szervezet. De nem. Egyszerűen csak értelmét vesztette az életem, amikor behozták a csok-ot és 40%al megemelkedett az ingatlan ára és az életemből újabb 4-5 évet vettek el, hogy lakáshoz juthassak, hogy ne kelljen kiszolgáltatottnak lenni az albérletben, amire a fizetésem nagyobb fele elmegy....


Ideje feladni.

Végleg.

A testem és az idegrendszerem úgysem bírja ezt a harcot, ami az élethez kell. Minek tovább szenvedni, ennél csak rosszabb lesz.


Úgyhogy kiléptem.

2017. febr. 7. 14:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Jézusom , én ezt most olvasva elég baljós amit írsz, nem csináltál talán valami visszafordíthatatlan dolgot?
2018. okt. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!