Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Teljesen befordultam, és...

Teljesen befordultam, és nincs semmi önbizalmam, de ha alkoholt fogyasztok akkor teljesen megváltozok. Mit lehet ezellen tenni? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Tehát, az a problémám hogy nagyon nehezen nyílok meg emberek felé, kimondottan antiszoc lettem az elmúlt években. Mármint ez így túlzás, mert ha piálok akkor mintha egy másik ember lennék. 2 dl vodka és pár sör után magamra sem ismerek, kimondottan jó arc vagyok, simán csajozok stb, de pia nélkül ez soha nem menne. Ugye ezt hosszú távon nem lehet csinálni, ezért mostanában azon töprengek, hogy mi lehet a megoldás. Hogy legyek olyan pia nélkül, mint amikor be vagyok piálva. Magabiztos, jó fej, nyitott... Amúgy a külsőmmel semmi probléma, jóképű srácnak tartanak, és sokszor lányok is nézegetnek, de nem merek odamenni hozzájuk, és leszólítani őket. Tudnátok esetleg valamit ajánlani?

2016. aug. 27. 21:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Egy jó pszichológust. De még véletlenül se pszichiáterhez menj.
2016. aug. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!