Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyünk, hogy ne forduljon...

Mit tegyünk, hogy ne forduljon éjjel a hátára?

Figyelt kérdés

A párom ha a hátán alszik, minden alkalommal horkol.

Olvastam a teniszlabdát, azon kívül praktika?


2017. febr. 6. 10:45
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Füldugó - neked.
2017. febr. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

együttérzésed gyönyörködtet

válaszodat 100%-ban hasznosnak értékelem

2017. febr. 6. 11:20
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazi öröm lehet veled együtt élni XD
2017. febr. 6. 11:33
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem viccből írtam! A párod hason alszik el, átfordul és máris horkol. Vagy fél éjjel hengergeted a hasára (te nem alszol), vagy tüsszentésre ingerled (ketten nem alusztok), vagy füldugó (ketten alusztok). Hidd el, kipróbáltam! Viszont a teniszlabdát nem ismerem.
2017. febr. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Mindig remekül aludtunk egymás mellett, úgy 2-3 hete vette fel azt a szokást, hogy éjjelente többször a hátára fordul.

Amúgy nem hiszem, hogy a társas együttélés alapja az lenne, ha csinálok valamit, ami zavarja a másikat, az ugyan nem az én gondom, őt zavara, ő baja, oldja meg...

Amikor egy időben egy órával korábban keltem, mint ő, én sem csaptam fel a villanyt, és nyitogattam a nyikorgó, hangos szekrényajtókat, hanem előző este összekészítettem mindent. Nem az volt a reakcióm, hogy ha zavar, füldugó, szemtakaró..

2017. febr. 6. 11:45
 6/6 A kérdező kommentje:

Amikor a bandával alszunk és valamelyik fiú elkezd horkolni, ledobom cipővel vagy párnával (és a párnát olyankor persze visszakéremXD ).

De ez a páromnál nem használna, mert meg sértődne és úgyis újra a hátára fordulna.

2017. febr. 6. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!