Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van arra vmi praktika, hogy...

Van arra vmi praktika, hogy éjjel ne forduljon át állandóan a kisfiam hasról hatra?

Figyelt kérdés
6 hónapos és egy pár napja sokszor felébred éjjel.Vszínüleg kiesik a cumi a szájából, keresi, közben véletlenül átfordul a hátára,megijed,sírni kezd.A baj,hogy kizárólag hason tud aludni.Nem értem miért nem fordul vissza a hasára, pedig nappal egyfolytában pörög-forog.Most a kiságy egyik oldalára betettem egy szopipárnát,hogy ne legyen helye átfordulni,nem tudom milyen lesz az éjszaka......Van erre vmi használható megoldás?
2010. márc. 26. 20:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem tudok jó hírrel szolgálni... két héten keresztül minden éjjel sírt, amikor megtanult átfordulni hasról hátra, és azt éjjel gyakorolta, viszont hanyatt utál(t) aludni. Úgyhogy először is megtanítottuk neki, hogyan tud visszafordulni, de azt vettem észre, hogy inkább megszokta a hanyatt alvást, mert vissza nem fordul még éjszaka. Csak nappal pörög-forog ő is. De bizony voltak nehéz éjszakáink emiatt. Nálunk nem vált be, hogy kipolcoljam, kipárnázzam, mert üvöltött.(B)
2010. márc. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!