Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Dormicum injekciós bódítás...

Dormicum injekciós bódítás tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Gyomortükrözés lesz, az első annélkül volt, a másodikat bódítva kérem. Tapasztalatokat várok olyanoktól akit már bódítottak, bódítás nélkül meg vannak a saját tapasztalataim!
2017. febr. 6. 10:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én csontvelő biopsziában voltam bódítva, 2. alkalommal. Bekapcsoltam a mp3-lejátszóm felvevő funkcióját, mert szokásuk az orvosoknak fontos információt elmondani amikor nem tudok figyelni, erre a hörcsögöm anyaságtudatáról beszéltem egész végig, hogy szegénynek nem lehetnek gyerekei miattam, mert beteg lettem.


Nekem most olyan jó a gasztroenterológusom, hogy nem kellemetlen a vizsgálat, kb. 7-8 gyomortükrözésem volt.

2017. febr. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menjen valaki veled, mert tényleg bódult leszel. Apukámnak volt. Ő nem emlékezett rendesen, hogy mit mondott utána az orvos. És persze közlekedni sem lehet úgy egyedül. Egyébként nyilván sokkal elviselhetőbb bódítással, mint anélkül.
2017. febr. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Életem legszebb 10 perce volt mikor bódítottak. Csak tényleg legyél éhgyomorra és Tartsd be az orvos utasításait és nem lesz gond.
2017. febr. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Gyomortükrözéseket bódítás nélkül csinálom (kb. 5perc)

Viszont a béltükrözéseket bódításban (30-40 perc), nekem nagyon bevált, nem éreztem semmit, hamar magamhoz tértem, utána sem volt problémám. Kísérő azért legyen veled!

2017. febr. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Gyomortükrözésre csak éhgyomorral lehet menni,nekem egyszer röhögőgörcsöm lett közben, komolyan, pedig nem bódítottak.
2017. febr. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Dormicummal boditottak. Semmi gond nem volt, a vizsgálatra nem emlékszek. Utána viszont röhögőgörcsöt kaptam, majd sírógörcsöt. Velem voltak a szüleim, kellettek is, mert egyedül nem jöhettem volna el. Egyszer seduxennel boditottak. Ott viszont idő előtt magamhoz tértem (nőgyógyászati műtét volt), és a legzesemet majdnem leállította, rohamot idézett elő. Ritka mellékhatás, szerencsére ott sem lett semmi bajom.

Legközelebb dormicumot kérek megint.

2017. febr. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Kíváncsi vagyok már milyen lesz.
2017. febr. 6. 16:02
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem fájdalmas a gyomortükrözés. Nem is értem, hogy másoknak hogy lehet kellemetlen. Nekem befújt a doki érzéstelenítőt a torkomba, és még hányingerem sem volt. Ez egy szó szerint 2 perces vizsgálat, nem kellene ezért bódítást kérni.
2017. febr. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%
Nekem rosszabb amikor befújnak érzéstelenítőt, ahol voltam, szerintem nem is adnak bódítást.
2017. febr. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
8/9 Nem hiába írtam oda, hogy olyan írjon ide akit MÁR bódítottak, nem a "nemértem miért" féle fröcsögésekre vagyok kíváncsi volt már nekem is. Nem megyek bele abba, hogy biztos van amit Te nem csinálsz meg és én nem értem miért. Szerencsére nem vagyunk egyformák.
2017. febr. 8. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!