Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért pattog ki a nyakam alul...

Miért pattog ki a nyakam alul két nappal azután, hogy megborotválkozok?

Figyelt kérdés
10 éve borotválkozok. Voltak régen ilyen gondjaim, de elmúltak és most kb 1-2 hónapja van újra ez. Gillet 3 pengéset használok, 2 alkalommal, de azt veszem észre, hogy akkor is kijönnek, hogy ha zsír új a penge.
2017. febr. 7. 21:11
 1/5 A kérdező kommentje:
A két alkalom alatt arra gondolok, hogy megborotválkozok vele, utána félreteszem addig amíg "el nem fogy" az összes új penge és utána újra használom még1x, majd kidobom.
2017. febr. 7. 21:23
 2/5 anonim ***** válasza:
Használj borotválkozás utáni balzsamot.
2017. febr. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
használok
2017. febr. 7. 21:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Fertőtlenítsd az arcod előtte és utána is, meg a borotvát is ha többször használod. Érdekes hogy egyszer már elmúlt ez most meg megint visszajött :/ esetleg próbáld meg azt, hogy borotválkozás előtt leradirozod arcradirral az arcod. Mikor végeztél akkor meg kend be aloe vera géllel.
2017. febr. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Úgy szoktam csinálni, hogy előtte is megmosom babaszappannal az arcom, utána meleg vízzel mosom az arcom, hogy kissé puhítsa a szőrt (bár vagy én nem csinálom jól, vagy nem elég nagy ahhoz az arcszőrzetem, hogy rendesen felpuhuljon, kiváltképp a nyakam alján), utána magamra kenem a borotvagélt, hagyom kb 1 percig, majd elkezdek borotválkozni. Végzek, hideg vízzel átmosom az arcom, nyakam, majd bekenem arcbalzsammal (nivea). Izzadástól, pulóver nyakhoz érésétől is kijöhetnek ezek? Meg kb mindig ugyan ott jelennek meg...
2017. febr. 8. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!