Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Járnál olyan csajjal aki szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnál olyan csajjal aki szép de fogyás miatt megereszkedtek a mellei?

Figyelt kérdés

23éves vagyok. Rengeteget sportolok. Tavaly sokat fogytam és hiába van jó alakom meg szép arcom, rettenetesen bántanak a melleim.

Mindig nagy melleim voltak....de a fogyás na meg a sport miatt eléggé megereszkedtek.Annyira nem vészes, vagyis vannak a világon az enyémektől lógósabbak is de én már emiatt ismerkedni sem merek.

Szóval ha minden ok egy lánnyal csak a melle nem tökéletes...-de tervezi megcsináltatni akkor számit ez?Járnál vele?


2011. ápr. 2. 12:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Buta kérdés...de igen.
2011. ápr. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha megcsináltatná akkor nem. Ha képes elfogadni magát, akkor igen.
2011. ápr. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Volt barátomnak sem volt semmi problémája velük....mégis ha szép mellű nőt látott az utcán majd kiesett a szeme.

Már szex közben sem tudtam elengedni magam emiatt, és mindig az járt a fejemben hogy a barátom is jobban élvezné egy feszes mellű csajjal...Persze, nem emiatt lett vége...

2011. ápr. 2. 13:00
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem meg elég kicsik a melleim, és mindig féltem, hogy a barátom emiatt hagy el...megjegyzéseket tett már, meg tudom Róla, hogy szereti a nagy szép melleket, de az enyémeket is ugyanúgy kényezteti, és emiatt sosem hagyna el:)
2011. ápr. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A volt barátod egy patkány volt nyílván.Fogadd el önmagad.A pasik imádják azokat a nőket,akiknek van kisugárzása!
2011. ápr. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Igen, mert attól nem vagy kevésbé szép, hogy megereszkedtek a melleid!
2011. ápr. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
nem a külső számít
2011. ápr. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Az én barátnőm melleinek szintén ártott a fogyás, de én ettől függetlenül szeretem és egy rossz szavam nem lehet lehet rá, sosem hagynám őt el ez miatt!

Szóval ne stresszelj ezen aki szeret az így is szeretni fog, csak ezért ne vállald be a műtétet.

2011. ápr. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

igen, de fordítva nem igaz..


A nőnek a tökéletes pasi kell, aki makkegészséges...

2011. ápr. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha már sportolsz rengeteg olyan gyakorlat van, amivel "felpumpálni" nem, de kis tartást tudsz neki adni, pl. a tárogatás. Persze ehhez kell a súlyzós edzés.

A kérdésre válaszolva, nem tudom. Ehhez kép kellene, de ha a hasadat veri a melled, és ha fekszel a honod alá folyik az már elég gáz. Akármennyire is szeretek valakit és tudom, hogy a külsőség nekem annyira nem számit, de vannak dolgok, amik egy idő után kezdik zavarni az embert. Ha abarátod azt mondja, hogy elfogad igy is, azt mondhatja azért is, mert tényleg szeret és nem akar megbántani. De ha te sem érzem jól magad igy a bőrödbe, akkor megfontolnám, hogy kezdek valamit vele. Persze, jól átbeszélve a dolgokat a barátoddal és mérlegelve az esetleges kockázatokat. De ez a te döntésed.

2011. ápr. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!