Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mikor elalszok, elkezd zsibbad...

Mikor elalszok, elkezd zsibbadni a fejem, mély álomba kerülök, és olyan mintha csinálnék vmit, és nem tudok felkelni. Mi lehet ez? Valakinek hasonló élménye?

Figyelt kérdés

2017. febr. 12. 16:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem olyan szokott lenni, hogy félálomba merülök és akkor ébrednék fel hirtelen, de nem tudok mozdulni, se beszélni pár másodpercig.. olyan félelmetes, mintha lebénulnék ilyenkor...

Fogalmam sincs mi okozza.

2017. febr. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyakcsigolya?
2017. febr. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
mivan vele ?
2017. febr. 12. 17:55
 4/6 anonim válasza:
Nem szedsz vmi gyógyszert es annak a lellekhatasa?Nekem akkor volt ilyen.
2017. febr. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérdező/első: Alvásparalízis. Amikor az agyad REM fázisba lép (ilyenkor álmodsz) és még magadnál vagy akkor fordul elő. Az izmok nem fogadnak jeleket, hogy ne tegyél magadban kárt álmodás közben. Amíg nem félsz, addig nincs baj.
2017. szept. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Azt még hozzátenném, hogy nincs mitől félni. A rezgés érzése valódi, a szemed az, ilyenkor álmodsz. Maradj nyugodt és képzelj valamit magad elé, kész a tudatos álom! Ha nem sikerül, tartsd vissza a levegőt, szinte azonnal felkelsz.
2017. szept. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!