Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehet eljutni pszicholó...

Hogyan lehet eljutni pszichológushoz?

Figyelt kérdés

Elég gyakran kapok pánikrohamot, pszichológust javasolt az orvos. SZTK-s rendelési időben van esély eljutni ilyen emberhez, vagy mindenképp magánúton (jó pénzért) tudnak csak fogadni?

Nógrád megyében tudtok valakit ajánlani?

Köszönöm

19 L



2017. febr. 12. 19:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Természetesen ha a háziorvos pszichológust javasolt, akkor egy kórházban általában van több is, valamelyikhez kérsz időpontot és onnantól jársz hozzá. Nem kell ehhez magánúton menni.

Én is jártam TB alapon pszichológushoz, szerencsére rendbe is jöttem teljesen. Szorongtam és pánikbetegségem volt.

Ajánlani sajnos nem tudok senkit, mert másik megyében élek.

2017. febr. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A háziorvos pszichiáterhez adhat beutalót. A pszichiáter állapítja meg a betegséget, és ír rá terápiát. Ha úgy látja szükségesnek, felírhat ingyenes pszichológusi kezelést is.
2017. febr. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!