Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tényleg igaz, ha 3 óra alatt...

Tényleg igaz, ha 3 óra alatt megiszok 10 doboz energiaitalt, akkor gyötrelmes szenvedés után elpusztulok?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi okozza a halált, és mi lesz az a "gyötrelmes szenvedés"?

2017. febr. 12. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem fogsz meghalni, de elég kellemetlen a koffein túladagolás, bár ez még nem nevezhető annak szerintem.
2017. febr. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De ha kipróbálom milyen a hatása, akkor nem pusztulok bele?
2017. febr. 12. 21:54
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de kb. azt fogod érezni.
2017. febr. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mennyire halsz bele, illetve szervezet/energiaital függő is a dolog, de nálunk a kórházban a dialízis ügyeletre került egy srác, mert hül.ye kocka volt, egész nap játszott még éjjel is,és megivott vagy 3 liter energiaitalt. Leállt a veséje, dializálni kellett. Túlélte,de biztos fo.sul érezte magát.
2017. febr. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok olyan. Csak próbalettvolna de ugyse teszem
2017. febr. 12. 22:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne legyél hülye.
2017. febr. 13. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

800mg koffein már az arra érzékenyeknél okozhat erős szívritmus zavart és leállást.

Előtte még kemény fejfájásod, émelygésed lesz a 300g cukortól meg a 2.5 liter folyadéktól. A veséidet eléggé leterheli a soktízszeres bevitt felesleges B vitamin kiválasztása.


Azért ne próbáld ki, mert az olyan gyökerek miatt akik belehalnak utána hetekig pattog rajta sajtó és mi vagyunk megszólva akik normálisan isznak napi vagy kétnapi egyet, de úgy néznek ránk mint a véres rongyra. Hát a fszomat, azt!

2017. febr. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!