Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » SOS! Anyukám kúpot akar adni?...

SOS! Anyukám kúpot akar adni? 15/L

Figyelt kérdés
Szóval tegnap este elkezdtem nagyon rosszul lenni,bármilyen gyógyszert szedek be azonnal kijon. Ma anyukám az mondta vesz kúpot nekem haza felé és majd add. Nem sokára haza ér és nagyon félek miatta nem szeretném hogy bármit is feldugjon nekem. Szerintetek mit csináljak??

2017. febr. 17. 15:09
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Miért nem mész orvoshoz?
2017. febr. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
mondd meg neki, hogy nem vagy mar kisbaba, es ne is hagyd magad. ha veszekszik, akkor veszekszik.
2017. febr. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy megveszi, nem kell neki feldugnia. Nagy lány vagy és el tudod intézni magadnak is.
2017. febr. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Eleg nagy vagy hogy.feldugd magadnak
2017. febr. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Először is mi bajod van?

Hányás-hasmenés? Ilyenkor nem baj, ha nem eszel, csak a folyadékpótlás nagyon fontos. Főzz teát, amit hűts le, vagy vegyen anyukád nem vicc, kólát, azt hűtsétek le és ne egyszerre idd, hanem kortyokban, többször keveset, illetve anyukád vegyen probiotikumot, mondjuk Normaflore-t. És ha eszel is, akkor csak háztartási kekszet, ropit. Ha 2-3 nap alatt nem javulsz, akkor pedig menj orvoshoz.

Ha esetleg belázasodsz, akkor pedig hűtő-fürdő.

2017. febr. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
42%
lesz idő mikor majd nagyon is akarod hogy feldugjanak neked valamit:-D
2017. febr. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 varta48 válasza:
Most már jobban vagy?
2017. febr. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha szájon át nem alkalmazható a gyógyszer, akkor muszáj, hogy kúpot használj. Van előnye: gyorsabban hat, kevésbé terheli a májat. A felhelyezés kicsit kellemetlen, de abszolút kibírható.

Azt pedig nem értem, mért anyukádnak kéne beraknia. Nem vagy már kisbaba. Meg tudod csinálni magadnak. Gondolom a tampont se anyukád rakja föl neked...

De remélhetőleg azóta már megoldódott a dolog és meggyógyultál.

2017. márc. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!