Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Visszatartott szellentés?

Visszatartott szellentés?

Figyelt kérdés

Amikor társaságban vagyok, mindig visszatartom a szellentést.

És ezért amikor egyre több idő telik el egy nap társaságban, egyre jobban tekereg a belem, érzem, hogy kéne.

Amikor több napos sulis program van, ez akkor is baj szokott lenni.

Néha már szinte kész vagyok idegileg.

Főleg ha még mellé szénsavasat iszok.

Mit csináljak? Ez másnak is van?



2017. febr. 17. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Mikor több napos program van , és mikor már nagyon kell,akkor próbálj meg távolabb menni a többiektől, vagy amikor szabad levegőn vagytok séta közben akkor próbálj meg halkat pukizni. Nekem mindig sikerül.

Meg pl ha sétáltok és van egy alapzaj pl forgalom + beszélgetés akkor egy pici pukit nem fog meghallani senki

2017. febr. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egy valamit jól jegyezzetek meg!

A fingást sosem szabad visszatartani!

Ha a fing miatt túlnyomás keletkezik a belekben, akkor végigszalad egy inger a gerincen át a kisagyba és így születnek a szar ötletek!

2017. febr. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hahhaha 😂 köszönöm a válaszokat!
2017. febr. 17. 19:29
 4/5 anonim ***** válasza:

Tudatositsd magadban higy inkább ez jöjjön ki mint a mentő :D

Ha haverok között vagyunk csak nevetünk rajta eggyet es kész de ha közzösségbe vagy akkor menj el wc-re,

vagy egykis kitérő miert mész el (pl ott felejtettem valamit, hivnak telefonon, stb adott a szituácio :) )

2017. febr. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Csak mondjuk a 45perces tanórán elég nehéz messzebbmenni 😃
2017. febr. 17. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!